Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

r.i.p. to se nemělo stát

Tragédie: Bývalá reprezentantka ve volejbalu zemřela ve studni!

Slávka Mihálová
Zdroj: Profimedia
Slávka Mihálová

Smrt třicetiletého policisty a jeho o 11 let starší sousedky stále vyšetřují slovenští policisté. Oba našli v sobotu večer ve studni v Senici na západě Slovenska. Podle vývoje vyšetřování je ale pravděpodobné, že se nejednalo o násilný čin, ale dvojice se ve studni udusila.

Policisté v noci webu TVnoviny.sk prozradili, že zesnulý třicetiletý muž je policejní vyšetřovatel Obvodního ředitelství policejního sboru Senice. Podle lidí, kteří status na facebooku policistů komentovali, po mrtvém muži zůstaly dvě malé děti. Ženou která se snažila svého souseda ze studny vyprostit, byla Slávka Mihálová, bývalá slovenská reprezentantka ve volejbalu.

Ta se o tom, že soused nevylézá ze studny dozvěděla od manželky oběti a pokusila ho zachránit, nakonec ale nevylezla ani ona. Jako poslední se pokusil slézt do studny manžel Slávky Mihálové Andrej a oba zachránit, ale po pár metrech se mu udělalo nevolno a nemohl dýchat. Naštěstí se stihl vrátit zpět.

Slávka Mihálová začínala s volejbalem v roku 1991 ve Stropkově, kde hrála až do juniorské kategorie. Potom působila v Prešově, Žiaru nad Hronom, v polském Kaliszi a také v české extralize v Přerově. V letech 2002 a 2003 odehrála 12 zápasů za slovenský národní tým. Mimo to byla všestrannou sportovkyní a v bězích na 1500 metrů a 4 kilometry dokonce byla mistryní Slovenska.


Jako první o úmrtí dvou lidí ve studni informovali na facebooku slovenští hasiči. "Po příjezdu na místo události bylo zjištěné, že se obě osoby nacházejí asi v pětimetrové hloubce v nedýchatelném prostředí," napsalo Prezidium slovenských hasičů na facebooku.
 

Přestože se záchranáři snažili, co to šlo, ani jednoho z dvojice se už nepodařilo oživit.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: Washington Capitals - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: Behind the Glass – Philadelphia Flyers (4/4)

   11:30

   Cricket Champions League

   12:00

   Sportovní originály – 180 s Maxem Hoppem

   12:45

   Element (398)

 • Nova Sport 2

  • 10:35 12:05

   Basketbal: Baxi Manresa - Polski Cukier Torun

   12:05

   Rychlá kola (10)

   12:30

   Off-road Maraton (6)

   13:00

   GCF 50 - Cage Fight Příbram

   15:00

   UFC Now (20)

   15:50

   UFC Now (21)

Celý Program