Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 26. 8. 2018
Od fanouška Bod po bodu

Tome, toto se ti bude hodit: Návod pro Řepku, jak má přežít ve vězení!

Tomáš Řepka
Zdroj: Profimedia/Facebook

Tomáš Řepka je v pořádném maléru. Snad každý v České republice, ale už i mnozí v cizině, ví, že dostal půlroční trest ve vězení, jelikož byl uznán vinným za to, že poškodil bývalou manželku Vlaďku Erbovou falešnými erotickými inzeráty. Byť je trest zatím nepravomocný, někteří ho už za mřížemi vidí. Na sociální síti mu dokonce přišel návod na to, jak má v base přežít.

Příspěvek se zpočátku tváří tak, že ho na oficiální stránku Tomáše Řepky přidal skutečný fanoušek, kterému jde o dobro bývalého českého reprezentanta. "Tome, půl roku uběhne jako voda. Mohu poradit?" klube se ze zprávy ironický vzkaz…

 

Tomáš Řepka
Zdroj: facebook

 

"Fanoušek" upozornil Řepku, že do vězení musí nastoupit v termínu, který bude mít na papíře. "Při nástupu nedělej ramena! Jsi sledován hned, jak vlezeš do nástupní věznice. Tam tě asi měsíc sledují – jak se chováš k zaměstnancům věznice i vězňům," radí mu zmíněný dobrák.

 

 

Řepka by podle důmyslného rádce měl projevovat zájem o práci. "Jsi prvotrestaný, můžeš žádat o propuštění po 1/3 trestu, což je u tebe po 2 měsících od nástupu trestu," vyřizuje Řepkovi vtipálek. "Doporučuji ti, aby sis vzal do basy kafe, cukr, cigára pokud kouříš," píše mu dál.

 

A že to ve vězení není žádný med, to se v příspěvku také píše: "Může se stát, že se po tobě bude někdo vozit. Doporučuji klidnou hlavu, raději to skousni, protože si můžeš jen přitížit. S nikým se nebav o osobním životě! Přeji zdar v base," stojí na konci příspěvku.

 

lju TN.cz