Premier League

Tomáš Souček pro Nova Sport: Cítím se ve West Hamu jako ve Slavii

Mihailescu Dominik
Dominik Mihailescu
4.2. 2021 16:36
Téma:

Fotbalový záložník Tomáš Souček podává v Premier League skvělé výsledky. I v posledním utkání proti Aston Ville dokázel skórovat a anglická média pro něj měla slova chvály. ''Poslouchá se to hezky, ale pro mě jsou důležité týmové úspěchy,'' řekl exkluzivně Souček pro Nova Sport.

Tomáš Souček loni přestoupil do West Hamu ze Slavie. To pravděpodobně netušil, jak skvělé výkony bude v Británií podávat. Ze svého působiště je velice nadšený. ''Užívám si to tady ve West Hamu, protože se nám daří. Jsme v tabulce nahoře, tak doufám, že to jenom vydrží,'' neskrýval své nadšení.

 

''Jsem rád, že jsem součást týmu a že mohu pomoct klukům, jak v obraně tak i v útoku, když vstřelím nějaký ten gól,'' řekl rodák z Havlíčkova Brodu. Na kontě má již osm branek a je na 11. místě v tabulce střelců Premier League společně s Marcusem Rashfordem a Alexandrem Lacazettem. 

 

Souček si i přes koronavirus život v zahraničí užívá. ''Fyzicky i psychicky se tu cítím velmi dobře, jak na hřišti, tak mimo něj. Podobně jako ve Slavii. Jsem za to hrozně rád a doufám, že to bude pokračovat nebo se to bude stupňovat,'' prozradil pětadvacetiletý hráč našemu webu. 

 

 

V prosinci byl dokonce nominovaný na cenu Hráč měsíce. Souček ovšem přesto zůstává nohama na zemi. ''Poslouchá se to hezky, ale pro mě jsou důležité týmové úspěchy,'' dodal záložník a rovnou zmínil i cíle. ''Chci být v tabulce nejvýše, co to půjde a pro to udělám všechno.''

 

 

''Chvála na mě se hezky poslouchá, ale není to pro mě priorita,'' řekl závěrem. O Součkovi se v posledních měsících psalo ve spojení s Bayernem Mnichov. I údajný zájem německého velkoklubu však evidentně nechává Součka klidným.

 

Souček si začíná získávat fanoušky po celém světě a počítačoví hráči bývají nadšení, když ho dostanou ve hře FIFA:

VOYO

Sledujte Nova Sport ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Tipsport Premier League 2021

   13:05 15:35
   15:35

   Bellator 258: Archuleta vs. Pettis

   18:35

   Kolo pro život - Dobřichovice

   18:45

   NHL News

   19:00

   Odpolední sportovní noviny

   19:05

   Český motorsport 2021 (2)

 • Nova Sport 2

  • World Cup of Pool 2021

   13:00 17:00
   17:00

   Házená: HBW Balingen - Weilstetten - GWD Minden

   18:30

   World Cup of Pool 2021

   22:30

   NBA Triple (8)

   22:40

   NBA: Los Angeles Lakers - New York Knicks

   00:40

   Ligue 1 Highlights (36)

Celý program