Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.8. 2015 21:46
celebrity letní přestup

Tomáš forever? Ne, mezi Řepku a Erbovou vstoupil hokejista

Zdroj: TV Nova

Přestupové léto je v plném proudu. Účastní se ho i modelka Vlaďka Erbová. Ta potvrdila rozchod s fotbalistou Tomášem Řepkou a mění fotbalové hřiště za hokejové mantinely. Jak informoval server extra.cz, veřejným tajemstvím totiž je její vztah s Michalem Gulašim.

Erbová s Řepkou měli svatbu v roce 2013, vzali se rok poté, co se narodil syn Markus. Už předtím modelka žila s jiným hokejistou Zdeňkem Bahenským a ze vztahu jí zůstala dcerka Viktorka. Zdá se, že se nyní chce na hokejové kluziště vrátit.


PSALI JSME


Do hry jí totiž zve Michal Gulaši, který měl ještě loni o prázdninách románek s někdejší Miss Anetou Vignerovou. Jenže pak zmizel do angažmá Švédska a bylo logické, že vztah nevydrží.


Gulaši ale bez modelky dlouho nevydržel. Když vyšly najevo problémy Vlaďky Erbové s Tomášem Řepkou a plánovaný rozvod, objevil se podle serveru EXTRA.CZ na scéně.


Michal Gulaši je sice o 5 let mladší než Erbová, ale díky románku s Vignerovou má zkušenosti ve vztazích s celebritami. A možná na tom bude i lépe finančně, než Tomáš Řepka. Proslýchá se totiž, že za rozchodem není jen nevěra Erbové, ale i Řepkova vyprazdňující se peněženka.


ČTĚTE TAKÉ


A tak se Vlaďka Erbová, o které mimochodem rodiče Zdeňka Bahenského prohlásili, že zničila hokejovou kariéru jejich syna, stěhuje na novou hokejovou adresu. Bude možná občas jezdit i do Karlových Varů, kde Michal Gulaši dostal novou smlouvu.

TN.cz