Publikováno 8. 1. 2018
nhl kam zamíří?

Tohle jsou jediné kluby, kde by Jágr mohl pokračovat v NHL!

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia

Situace okolo Jaromíra Jágra a jeho působení v kanadském Calgary je čím dál více zamotaná. Hovořilo se dokonce i o jeho konci v NHL, ale podle posledních zpráv to vypadá, že by český útočník chtěl zamířit do některého z klubů, který je na jihu. Právě mrazivé počasí totiž prý může stát za jeho zdravotními problémy.

Jágr si svoji poslední sezonu v prestižní NHL představoval nejspíš úplně jinak. Stejně tak i fanoušci Calgary. Během 22 zápasů stihl pětačtyřicetiletý útočník pouze jednou skórovat a šestkrát gól připravit spoluhráčům, což je na jeho poměry hodně slabý výkon.

 

 

Navíc ho sužují častá zranění a tady právě nejvíce naráží pomyslná kosa na kámen. Jeho tělo zkrátka nízké teploty špatně snáší a to se promítá i do zdraví.

 

"Tohle přesně jsem říkal už dřív, že pro něj se v tom věku hodí jedině nějaký klub s teplým klimatem. Podívejte se na jeho působení na Floridě, tam měl minimum zranění. To není náhoda. Je mu 45 let, takhle tělo reaguje. Na to stačí selský rozum, že lépe mu bude na sluníčku než ve sněhu.“ říká v rozhovoru pro isport.cz bývalý špičkový obránce František Musil, který v barvách Flames odehrál 335 zápasů v pěti sezonách.
 


 

A co tedy Jardovi zbývá? Snad jedině trejd do klubu, který leží v jižní části Spojených států a je tam tepleji.

 

Mapa Jágrových možností
Zdroj: TN.cz

 

V úvahu tedy připadá šest variant: San Jose Sharks, Las Vegas Golden Knights, Anaheim Ducks, Arizona Coyotes, Dallas Stars, Tampa Bay.

 

Florida je sice také na jihu, ale pravděpodobnost, že by se Jágr vrátil do sestavy Panthers je takřka nulová.

 

Co myslíte, dokončí Jaromír Jágr sezonu v NHL v jiném klubu, nebo skončí? A pokud skončí, zahraje si v Evropě?

Anketa

Co bude s Jaromírem Jágrem?

Hlasovalo 1728 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Neteř Jaromíra Jágra se opět svlékla! Vypadá lépe než Veronika Kopřivová? SEXY FOTO uvnitř

Veronika Kopřivová vydělává na popularitě majlant. Neuvěříte, kolik si říká za fotku na Instagramu!

mm TN.cz