Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.8. 2018 14:04
pátrání kdo je pozná?

Tohle jsou chuligáni ze Sparty! Pomůžete policii a klubu z Letné?

Zdroj: TV Nova

Ostuda při utkání kvalifikace Evropské ligy se srbským Spartakem Subotica má logické vyústění. Pražská policie zveřejnila fotografie lidí, které hledá v souvislosti s narušením fotbalového utkání mezi pražskou Spartou a srbským Spartakem Subotica.

Skupina fanoušků před týdnem vtrhla na hřiště a zápas musel být přerušen. Incident se stal minulý čtvrtek večer krátce před koncem zápasu po soupeřem proměněné penaltě, která pro Spartu znamenala vyřazení z bojů o Evropskou ligu.


Na hřiště se ze sektoru domácích fanoušků vyvalilo několik lidí, pořadatelé před nimi raději couvali a zápas musel být přerušen.

19

GALERIE: Chuligáni, kteří vnikli na stadion Sparty

Zdroj: Policie ČR

Chuligáni, kteří vnikli na stadion Sparty - 1

Hodnocení:

Přesvědčit fanoušky k návratu na tribunu se podařilo až domácími kapitánovi Josefu Šuralovi.

Sparta už po zápase slibovala, že incident, který pro ni bude znamenat zřejmě pořádnou pokutu a možná i dočasné uzavření stadionu, nenechá jen tak. A to samé platí i ze strany policie, která teď hledá několik lidí kvůli podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví.

Chuligáni vnikli na stadion Sparty
Zdroj: Profimedia Chuligáni vnikli na stadion Sparty

Několik z fanoušků se jí už podařilo ztotožnit a u těch zbývajících teď zveřejňuje fotografie. Doufá, že jí pomůže veřejnost. Kdo by lidi zachycené na fotografiích poznal, ať zavolá na linku 158.

ram, spa TN.cz