trapas rada by ho hnal!

VIDEO: Tohle je nová posila Realu? Mladík zvládl jen sedm žonglů!

Theo Hernández
Zdroj: Profimedia
Theo Hernández
Téma:

Když Real Madrid představuje nové tváře v týmu, vždy je okolo toho pořádný humbuk. Ani teď při představování mladého talentovaného levého beka z Francie Thea Hernándeze to nebylo jiné. Jenže hlavnímu aktérovi se show moc nepovedla.... Z nožičkování by měl na fotbalovém vysvědčení dostat profesionální hráč stoprocentně nedostatečně.

Je mu sice teprve 19 let, ale minulý rok už udělal pořádnou díru do fotbalového světa v dresu Alavése, ve kterém minulý rok hostoval z Atlética Madrid. Skvělé výkony v první španělské lize ho katapultovaly na výsluní a on se za v přepočtu 780 milionů korun přesunul jako první hráč po 17 letech mezi dvěma madridskými velkokluby.

Tradiční představení na Stadionu Santiago Bernabeu se mu ale moc nevyvedlo. Tisícovky fanoušků sledovaly jeho počínání s míčem a důvodů k radosti bylo po málu. Kdo čekal představení plné přehazovaček, zeměkoulí a všelijakých jiných triků, jak je na to zvyklý třeba i u předzápasové rozcvičky Cristiana Ronalda, ten byl hodně zklamán. Míč zvedl Hernández pouze sedmkrát a choval se hodně neposlušně.

Francouzský obránce narozený v roce 1997 bude přeci jenom i přes svůj talent zatím příslibem do budoucna. Levou stranu obrany má pod svou taktovkou Brazilec Marcelo, který mu své místo jen tak neuvolní. Ještě navíc, když s míčem kouzlí mladík úplně jinak, než on.

Související témata:
dm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   04:05 06:45
   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   Evropská liga - podzim 2020

   10:05

   Element (431)

   10:15

   Nova Cup - Speciál

   10:25

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

 • Nova Sport 2

  • NBA: Utah Jazz - New Orleans Pelicans

   03:05 05:35
   09:00

   NHL: Ottawa Senators - Winnipeg Jets

   10:45

   Překvapení evropského fotbalu (1)

   11:00

   NBA: Utah Jazz - New Orleans Pelicans

   13:00

   NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   14:40

   Basketbal: Casademont Zaragoza - Pszczólka Start Lublin

Celý program