špatná životospráva

Tohle je obávaný střelec Higuaín? Fanoušci si utahují z jeho nadváhy

Argentinský fotbalista Gonzalo Higuaín
Zdroj: Profimedia/ Twitter / kolážtn.cz
Otava redakční fotka
Marek Otava
Publikováno 6. 6. 2020
Téma:

Italská Serie A se pomalu připravuje na restart sezony a samotné týmy jsou v plném tréninku. Výjimku netvoří ani slavný Juventus Turín, který touží po dalším ligovém titulu. Otázkou však zůstává, s jakou formou jim k tomu pomůže argentinský střelec Gonzalo Higuaín, který po pandemii nevypadá zrovna v dobrém rozmaru.

32letý útočník je třetím nejlepším střelcem Staré dámy, dlouhé týdny strávené v domácí izolaci ve své rodné zemi mu však evidentně neprospěly a Argentinec nevypadá, že by mohl jít z placu hrát světový fotbal.
 

Důkazem budiž fotka, kde Higuaín kráčí po boku svých hvězdných spoluhráčů a je vidět, že během pandemie nějaké to kilečko přibral.
 


To naopak jeho o tři roky starší parťák Cristiano Ronaldo absolvoval pokaranténní fyzické testy a dopadly mu ještě lépe než před začátkem pandemie. Je tedy vidět, že trénovat v domácích podmínkách určitě šlo.
 


Na druhou stranu Higuaín není jediným fotbalistou, který měl během karantény problémy se životosprávou. O stejném problému se nedávno upřímně vyjádřil také fotbalista Eden Hazard, který se musel s velkým úsilím vyhýbat spíži.
 

Podle vedení italského velkoklubu navíc není argentinský útočník 100% fit. „Během čtvrtečního tréninku utrpěl Gonzalo Higuaín svalové zranění v zadní části pravého stehna," sdělil na svém Twitteru Juventus, který zároveň vyvrátil informaci, že by mělo jít o vážné zranění.
 

I tak je otázkou, jestli se Argentinec případně zapojí do semifinálové odvety italského poháru, kde Juventus hraje s AC Milán a první utkání skončilo 1:1. Hrát by se mělo 12. června, o týden později se pak vrátí i celá Serie A.
 

Pro Higuaína by navíc mohla být letošní prapodivná sezona tou poslední v Juventusu, velký zájem o něj je v Premier League, kde by mohl posílit Wolverhampton nebo vyslyšet námluvy Newcastlu, který chce s novým majitelem udělat na fotbalovém poli velké divy.
 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: New York Islanders - Florida Panthers

   12:50

   Element (419)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   UFC Fight Night: Brunson vs. Shahbazyan

 • Nova Sport 2

  • NBA: Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets

   09:00 11:05
   11:05

   Monster Energy Supercross Geneva

   11:35

   Coldwater Classic Series 2010 – Documentary

   12:05

   Portiva Golf Trophy - Stroke Play Championship

   12:20

   Element (419)

   12:30

   Magazín Evropské ligy (18)

Celý program