to je pech

Tohle je jediný slávista, který se z postupu do LM, ani z losu neraduje!

Miroslav Stoch

Miroslav Stoch opustil pražskou Slavii letos v červenci kvůli osobním důvodům. Vrátil se do PAOKU Soluň, ve které hostoval v sezóně 2013/14 a možná čekal, že zde má větší šanci na Ligu Mistrů. To se ale nestalo a Soluň si v příští sezóně nezahraje ani Evropskou Ligu.

Fotbalisté PAOKU za sebou mají úspěšný rok. Vyhráli ligu po dlouhých 34 letech a zajistili si tak předkolo Ligy Mistrů. Tam ale padli v semifinále s Ajaxem, přičemž Stoch do dvojzápasu zasáhl jenom jednou a to na posledních 12 minut.

Řecký klub se tak ocitl aspoň v boji o Evropskou Ligu, kde narazil, paradoxně pro Stocha, na Slovan Bratislavu. A scénář se zase opakoval. První zápas se dostal do hry na 11 minut a pak zahřívání lavičky. Prohra venku a doma i přes výhru 3:2 vyřazení z evropských pohárů.

Naopak Slavie jede na vítězné vlně. Zahraje si Ligu Mistrů proti gigantům, jako je Barcelona, Dortmund a Inter Milán. To Stoch se bude muset spokojit pouze s řeckou ligou a pohárem. Tedy pokud se dostane do hry a nebude sedět na střídačce.