nova sport stane se

To si za rámeček nedá! Brankář Columbusu pustil neuvěřitelný gól

Joonas Korpisalo
Brankář Columbusu si musel po druhém inkasovaném gólu pořádně zchladit hlavu.

V zápase NHL mezi Comlubusem a Buffalem byly k vidění nejen čtyři góly do branky domácích, ale především neuvěřitelná hrubice, které se dopustil brankář Comlubusu Joonas Korpisalo . Laciné nahození od hostujícího hráče z vlastní třetiny skončilo k údivu všech až v brance finského gólmana.

Bežela poslední minuta první třetiny a hokejista Buffala David Legwand nahazoval puk z vlastní poloviny hřiště.

Samotného ho asi ani nenapadlo, že by si s padajícím pukem brankář Colubusu neporadil, ale ejhle! Puk před Korpisalem skočil jako neposedný míček a skončil v brance.

Columbus na domácím ledě nakonec prohrál 0:4 a divákům utkvěl v hlavách nejen výsledek, ale především laciný gól.

Malá zajímavost na závěr. Není tomu ani měsíc, co P. K. Subban dal gól přibližně z poloviny hřiště. Můžete si tipnout, kterého gólmana hráč Montrealu nečekanou střelou zaskočil.

• 18:20 18:50