Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 29.10. 2018 12:30
Fotbal Trávník ve Wembley

To je oraniště! Američtí fotbalisté zničili Tottenhamu hřiště

Trávník ve Wembley při zápasu NFL trpěl
Zdroj: Profimedia

Zvládnou to opravit? Několik hodin před zápasem mezi Tottenhamem a Manchesterem City vypadá trávník ve Wembley, jako by se na něm páslo stádo koní. Zničené hřiště mají ale na svědomí hráči Amerického fotbalu. V sobotu se v Anglii totiž hrál jeden ze zápasů NFL.

Byl to svátek. Na slavném stadionu vyrostly „háčka“ pro americký fotbal a odehrál se zde zápas NFL mezi Jacksonville Jaguars a Philadelphia Eagles. Téměř 86 tisíc diváků sledovalo výhru Eagles 24:18. Celý zápas ale nadělal problémy Tottenhamu, který ve Wembley hraje domácí zápasy.

 

 


Trávník po zápase NFL je totiž v tragickém stavu a správce bude mít co dělat, aby ho dal do pořádku. Od 21:00 se totiž hraje zápas mezi Tottenhamem a Manchesterem City. A v Anglii jsou zvyklí na perfektní stav trávníků. A do perfektního stavu má ten na jednom z nejslavnějších stadionů světa hodně daleko.

15

GALERIE: Zničený trávník ve Wembley

Zdroj: Profimedia

Zničený trávník ve Wembley

Hodnocení:


„Nemyslím si, že to na nás bude mít vliv. Budeme se koncentrovat sami na sebe a to je nejdůležitější. Hřiště je stejné pro oba týmy,“ řekl při pohledu na trávník obránce Manchesteru City Aymeric Laport.


Tottenham se v případě výhry může posunout na druhou příčku Premier League. Citiziens chyb tři body na samotné čelo.

hp TN.cz