UFC Parádní podívaná

To bylo něco! Pudilová s dalšími esy UFC trénovala před fanoušky

Téma:
UFC

Každý fanoušek UFC už odpočítává hodiny. Galavečer v Praze je už v neděli a bojovníci se poprvé představili českým divákům. V pražském nákupním centru proběhl veřejný trénink a všichni si ho náramně užili.

Největší pozornost si zasloužila jediná Češka v UFC Lucie Pudilová. Ta na pódiu předvedla část svého umění. Sparring partnera jí dělal její trenér Ladislav Erdelyi a při loučení se jí dostalo obrovského aplausu.


„Já si to strašně užívám. To je sen. Ti lidi jak fandí, to je nádhera. Těším se do o2 areny. Je to hrozně velká podpora a já jsem opravdu šťastná,“ zářila Pudilová po tréninku, po kterém se cítí v životní formě.

„Já se cítím strašně skvěle.Údery byly jako nikdy, i v této váze. Jsem ráda, že mě k tomu lidi zase vymotivovali,“ nadšeně dodává česká zápasnice.


A v sobotu to bude parádní řežba. Moc dobře to ví i Pudilová. „Já si myslím, že na sebe vystartujeme obě. Bude to stát za to. Pokud bude taková, jaká je a já budu, jaká jsem, tak to bude fantastický zápas,“ slibuje česká bojovnice.


Největším trhákem ale bude souboj Poláka Blachowicze a Brazilce Santose. První prý kope jako kůň, druhý zase stihne 10 úderů za tři vteřiny. Oba jsou přesvědčeni, že až v sobotu přijde jejich chvíle - budou o krok napřed.„Vím o něm úplně všechno. Nastudoval jsem jeho styl, vím, kde je nebezpečný a na co si mám dát pozor. Já jsem připraven,“ tvrdí polský ranař Blachowicz. „Já spoléhám na svůj agresivní styl a prvky kickboxu, které v sobotu ukážu naplno,“ slibuje zase Santos.

GALERIE: Zápasy, které proběhnou během UFC galavečera v Praze

1
/
6
Zdroj: UFC
Lucie Pudilová a Liz Carmouche


Galavečer UFC v Praze se koná už v neděli 23.2. od 17 hodin a vy ho můžete sledovat na Nova Sport 2 a VOYO.

hp TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Mosconi Cup 2020

   19:35 00:00
   00:00

   Večerní sportovní noviny

   00:05

   Bayer Leverkusen - Hapoel Beer - Sheva

   01:50

   Ragby: Wales - Anglie

   03:35

   Element (427)

   03:50

   Fotbal: Seattle Sounders FC - FC Dallas

 • Nova Sport 2

  • Players Championship Finals 2020

   17:30 20:00
   20:00

   Tipsport online Mistrovství České republiky a Slovenska 2020 v šipkách

   23:00

   Sestřih Evropské ligy UEFA (4)

   23:30

   Magazín Evropské ligy (5)

   23:55

   Ragby: London Irish - Leicester Tigers

   01:35

   UFC Main Event (7)

Celý program