VIDEO když se daří

To byla noc! Slovák dal hattrick a je nejlepším střelcem NHL

Richard Pánik
Zdroj: Profimedia
Richard Pánik
Téma:

Hattrick do branky, kterou hájil Marek Mazanec a rázem je z Richarda Pánika nejlepší střelec NHL! Kde se vzala forma tohoto hokejisty z Martina? Každopádně i díky trefám slovenské komety mohlo Chicago slavit první vítězství v sezoně.

Do NHL skočil Richard Pánik už v sezoně 2012-13 v dresu Tampy, ale prosadit se dál než do třetí formace se mu nedařilo ani po přestupu do Toronta. A tak tenhle důrazný útočník pendloval mezi prvním týmem a farmou.


Loni ale přišel trejd do Chicaga a zdá se, že také větší jistota, více sebevědomí a také to správné prostředí. Po dvou prohrách na úvod se konečně Blackhawks chytili a rád za to byl hlavně Pánik.


"V prvních dvou zápasech sezóny jsem dostal šanci v prvním útoku a oba jsme prohráli. Nepotěšilo nás to, ale teď jsme zvítězili a jsme všichni spokojení," svěřil se slovenský hokejista.
 

Jenže moc sám ví, že teď přijdou zápasy, kdy bude muset dokazovat. "Doposud byla mým největším problémem nestálost výkonů. Kéž by mě takovýhle úvod nakopl a dostal víc do hry," přál si Pánik, který v zápase hrál jak vedle Kanea a Toewse, tak i spolu s krajenem Hossou.


Logicky si po utkání mohl vyslechnout i pochvalu od trenéra: "Má za sebou výborný zápas. Ukázal, co umí v ofenzivě, s pukem dokáže velké věci," sdělil Joel Queeneville.

Související témata:
ram TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Florbal: SPV - TPS

   16:00 18:00
   18:00

   GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

   21:20

   Filip Řeháček - Andalusie

   21:35

   Off-road Maraton (2)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: AS Monaco - Racing Strasbourg

   14:55 16:55
   16:55

   Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   18:55

   NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

   00:35

   UFC Reloaded (62)

Celý program