těžký hokejový osud

Test na drogy a alkohol? Réway ukázal, jak to bylo. A Jágr mu věří!

Martin Reway
Zdroj: Profimedia / instagram
Martin Reway
Téma:

Hokejista Martin Réway se na svém instagramovém účtu pustil do nepříjemného boje. Facebookový profil Sparťanské noviny o něm totiž napsal, že na Spartě odmítl postoupit test na alkohol a drogy.

Poté, co se Réway místo na Spartě pokusí vybojovat místo v sestavě v dresu Rytířů Kladno, ukázal na svém instastorie toxikologickou zprávu.


Důvodem je nařčení fanouškovských stránek Sparty ohledně toho, že odmítl podstoupit testy na alkohol a drogy. Podle data na dokumentu k němu mělo dojít 4. července v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích.


Réway odchod ze Sparty vysvětluje tím. Že mu pražský klub chtěl změnit podmínky smlouvy. A tak se domluvil s Jaromírem Jágrem.


„V pátek Martin přicestuje do Kladna, aby se ubytoval a abychom doladili podrobnosti. Přichází k nám zkoušku, od pondělí bude trénovat s A-týmem,“ uvedl trenér David Čermák.

„Že je to dobrý hokejista, to už dokázal dřív. Šanci u nás dostane a má vše ve svých rukách,“ řekl na Réwayovu adresu sám majitel klubu Jaromír Jágr.


Réway byl před dvěma lety blízko kontraktu s Montrealem Canadiens, jenže jeho angažmá zhatily zdravotní testy, které ukázaly, že má problémy se srdcem. Celou sezonu pak slovenský hokejista vynechal a následně se vracel k velkému hokeji v dresu Slovanu Bratislava a ve druhé švédské lize.

Související témata:
ram TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Házená: Rhein-Neckar Löwen - MT Melsungen

   13:05 14:30
   14:30

   Monster Energy Supercross Geneva

   15:00

   Fotbal: Philadelphia Union - Inter Miami CF

   16:50

   El Trafico (1)

   17:00

   El Trafico (2)

   17:15

   Proměna bouřliváka

 • Nova Sport 2

  • NBA: New York Knicks - Dallas Mavericks

   13:00 14:50
   14:50

   RunTour - Ostrava

   15:00

   NHL: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets

   16:45

   Element (417)

   17:00

   UFC 251: Usman vs. Masvidal

   21:00

   NBA Classic Games: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder

Celý program