těžký hokejový osud

Test na drogy a alkohol? Réway ukázal, jak to bylo. A Jágr mu věří!

Martin Reway
Zdroj: Profimedia / instagram
Martin Reway

Hokejista Martin Réway se na svém instagramovém účtu pustil do nepříjemného boje. Facebookový profil Sparťanské noviny o něm totiž napsal, že na Spartě odmítl postoupit test na alkohol a drogy.

Poté, co se Réway místo na Spartě pokusí vybojovat místo v sestavě v dresu Rytířů Kladno, ukázal na svém instastorie toxikologickou zprávu.


Důvodem je nařčení fanouškovských stránek Sparty ohledně toho, že odmítl podstoupit testy na alkohol a drogy. Podle data na dokumentu k němu mělo dojít 4. července v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích.


Réway odchod ze Sparty vysvětluje tím. Že mu pražský klub chtěl změnit podmínky smlouvy. A tak se domluvil s Jaromírem Jágrem.


„V pátek Martin přicestuje do Kladna, aby se ubytoval a abychom doladili podrobnosti. Přichází k nám zkoušku, od pondělí bude trénovat s A-týmem,“ uvedl trenér David Čermák.

„Že je to dobrý hokejista, to už dokázal dřív. Šanci u nás dostane a má vše ve svých rukách,“ řekl na Réwayovu adresu sám majitel klubu Jaromír Jágr.


Réway byl před dvěma lety blízko kontraktu s Montrealem Canadiens, jenže jeho angažmá zhatily zdravotní testy, které ukázaly, že má problémy se srdcem. Celou sezonu pak slovenský hokejista vynechal a následně se vracel k velkému hokeji v dresu Slovanu Bratislava a ve druhé švédské lize.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:45

   NHL: Washington Capitals - Boston Bruins

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Washington Capitals - Boston Bruins

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NBA – akce měsíce

   11:15

   Basketbal: Casademont Zaragoza - Telekom Baskets Bonn

 • Nova Sport 2

  • 01:00 01:50

   Magazín Evropské ligy (6)

   01:50

   Basketbal: Elan Béarnais - AEK

   03:35

   NHL: Colorado Avalanche - Philadelphia Flyers

   09:00

   Basketbal: Peristeri winmasters - Gaziantep

   10:45

   NBA – akce měsíce

   11:00

   Házená: HC Erlangen - SC DHfK Leipzig

Celý Program