Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 13. 12. 2018
úžasné vystoupení galavečer zlatý kanár

Tenistky zaskočil známý písničkář! Vystoupení pobavilo vyprodaný sál

Zdroj: Nova Sport

Středeční galavečer u příležitosti vyhlášení ankety Zlatý kanár přilákal snad všechny, kdo v českém tenise něco znamenají. S nadsázkou lze tvrdit, že zlatým hřebem celého večera bylo vystoupení známého písničkáře Honzy Nedvěda, ze kterého se ale nakonec vyklubal někdo úplně jiný...

Vítězem tradiční tenisové ankety EMOS Zlatý kanár se stal potřetí v historii FedCupový tým, který v listopadu opět vrátil vítězství v tradiční soutěži do České republiky a vyhrál šestý titul za posledních osm let.

 

 

Na pódium si pro ocenění přišly Barbora Strýcová, Kateřina Siniaková a Lucie Šafářová a spolu s nimi i kapitán Petr Pála. „Vždy to byla radost, když jsem mohl sedět na lavičce. Jsem vděčný za to, jaké hráčky máme, a věřím, že ještě není všem dnům konec,“ uvedl Pála.

 


Nejlepší tenistkou se stala Petra Kvitová. Sedmá hráčka žebříčku WTA dokázala v roce 2018 vyhrát pět turnajů na okruhu WTA a byla i členkou vítězného týmu ve Fed Cupu. Na slavnostní galavečer ale nepřijela a cenu za ní převzal otec.

 


Když byl slavnostní galavečer zhruba ve své polovině, na pódium s kytarou vystoupil legendární písničkář Nedvěd, aby pro všechny zúčastněné zahrál něco ze svého bohatého repertoáru. Nakonec se pochopitelně ukázalo, že tím nebyl nikdo jiný, než neméně slavný český herec a bavič Petr Rychlý, který country zpěváka dokonale ztvárnil v soutěži Tvoje tvář má známý hlas.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 22:45 23:00

   NHL News

   23:00

   Večerní Sportovní noviny

   23:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   01:05

   Natural Track Luge - World Championship

   01:35

   NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

   09:00

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 21:00 23:00

   NBA: Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets

   23:00

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

   00:45

   Major League Soccer Highlights (8)

   01:15

   Premier League Darts 2019

   09:00

   Fotbal: Werder Brémy - Bayern Mnichov

   10:40

   UFC Unleashed (3)

Celý Program