Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

gratulujeme

Tenistka Hlaváčková září štěstím! Ukázala fotku krásného miminka

Andrea Sestini Hlaváčková
Zdroj: Instagram

Česká tenistka Andrea Sestini-Hlaváčková se stala maminkou! Svým fanouškům ukázala krásnou fotku z porodnice, kde se společně s manželem Fabriziem chlubí přírůstkem do rodiny.

Na začátku letošního roku přerušila profesionální kariéru, aby začala novou životní kapitolu. Nyní se stala hrdou maminkou a se svými fanoušky své štěstí okamžitě sdílela.

"Přivítejte na svět Isabellku. Na světě je pár dní a už nás oba zaměstnává víc, jak mě cokoliv kdy zaměstnávalo..." napsala na sociální sítě třiatřicetiletá vynikající deblistka.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Privitejte na svet Isabellku Na svete je par dni a uz nas oba zamestnava vic, jak me cokoliv kdy zamestnavalo. Zvladli jsme to ale vsechno spolecne a mam to nejvetsi stesti na svete a to nemluvim jen o ty prdole,co me kazdy dve hodiny budi,kouse do bradavek anebo potrebuje nejakou jinou prisne tajnou aktivitu, kterou zatim absolutne nezkusene hledam a velmi casto tapu. Mluvim hlavne o Fabrim, ktery to cele dal a dava absolutne tak, jak jsem cekala a je to proste muj bozan Welcome Isabella to the world She is few days old,but keeps us busier than we have ever been. We are doing great all together and I am the luckiest girl but not only because of this little miracle in my arms which wakes me up every two hours,bites my nipples or needs some other secret activity from me which I am still trying to figure out without having a clue. I am the luckiest girl because @fabriziosestini is going through the whole thing with me like a pro and is just as amazing as I always imagined #newborn #babygirl #izous #rodina #jsmetri #welcometoinstagram #bibi

Pspvek sdlen Andrea Sestini Hlavackova (@andreasestinihlavackova),

Otec dcery Fabrizio je také bývalý vynikající tenista a deset let působil jako manažer na okruhu ATP. V roce 2017 si ho Hlaváčková vzala a od té doby převzala i jeho příjmení.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Cincinnati - Columbus Crew SC

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Glemmride 2019

   11:30

   Házená: SC DHfK Leipzig - Füchse Berlin

   13:00

   Polední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Dijon FCO - Girondins Bordeaux

   10:45

   Běhej lesy – Bílá

   11:00

   Nova Cup 2019 – Sahara race

   11:10

   MAXI TIP Poker Tour (13)

   11:35

   UFC Main Event (7)

   12:05

   Rebuy Stars Poker Show - MČR 2019 (1/3)

Celý Program