Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.10. 2015 10:51
kauza uklouzla a zranila se

Tenistka Bouchardová útočí: Za zranění z US Open chce miliony!

Zdroj: TV Nova

Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová žaluje tenisovou Asociaci Spojených států. Důvod? Kluzká podlaha, na které při zářijovém US Open upadla v šatnách. Bývalá pátá hráčka světa utrpěla otřes mozku a dodnes prý trpí následky zranění. Teď chce za to vysoudit miliony dolarů.

"Pořád tě milujeme Genie," křičeli fandové na populární tenistku po jejím loňském nečekaném postupu do finále Wimbledonu. Tak daleko se žádná Kanaďanka nikdy nedostala.


"Bylo to pro ní nejlepší období jejího života. Svět jí ležel u nohou," připomněl britský novinář Oliver Brown. A to doslova. Byla pátá na světě, poprvé v životě byla opravdovou hvězdou . Sponzoři se o ni přetahovali a její tvář se objevovala na prvních stránkách světových módních časopisů.


"Moc jsem si to užívala. V tu dobu se mi nabídky jen hrnuly," přiznala Bouchardová, která se dostala do těch nejexotičtějších místech planety. Zažívala něco,o čem může normální smrtelník jenom snít. A přitom vydělávala miliony.


Jenže pak přišlo US Open a hluboký pád. V šatně uklouzla na podlaze. A diagnóza? Otřes mozku a konec turnaje. Uklízečka prý čistila podlahu příliš brzy. "Nechci o tom mluvit, nezlobte se. Pořád mám bolesti," omluvila se Bouchardová.

Eugenie Bouchardová - 2
Zdroj: profimedia.cz Eugenie Bouchardová


Pořád nemůže hrát, a tak se rozhodla žalovat americkou tenisovou asociaci. Prý přišla o statisíce dolarů na výhrách a navíc z pátého místa žebříčku spadla až na 39. místo. "Musela vynechat hodně turnajů a od toho úrazu prakticky nevyhrála žádný zápas," zdůraznila kanadská novinářka Stephanie Mylesová.


Teď Bouchardová doufá, že vyhraje alespoň v soudní síni. Její právník tvrdí, že půjde o miliony dolarů. Zástupci americké tenisové asociace to zatím nekomentovali.
 

TV Nova

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:45

   NHL: Nashville Predators - Dallas Stars

   23:45

   NHL – akce měsíce

   00:00

   Rychlá kola (4)

   00:30

   Czech rally 2019 (1)

   01:05

   NHL: St. Louis Blues - Winnipeg Jets

   09:00

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 22:50 23:00

   Element (385)

   23:00

   Natural Track Luge - World Championship

   23:35

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   02:00

   RunTour – České Budějovice

   02:15

   Valencia CF - Villarreal CF

   09:00

   Fotbal: EA Guingamp - Olympique Marseille

Celý Program