Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

kauza uklouzla a zranila se

Tenistka Bouchardová útočí: Za zranění z US Open chce miliony!

Zdroj: TV Nova

Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová žaluje tenisovou Asociaci Spojených států. Důvod? Kluzká podlaha, na které při zářijovém US Open upadla v šatnách. Bývalá pátá hráčka světa utrpěla otřes mozku a dodnes prý trpí následky zranění. Teď chce za to vysoudit miliony dolarů.

"Pořád tě milujeme Genie," křičeli fandové na populární tenistku po jejím loňském nečekaném postupu do finále Wimbledonu. Tak daleko se žádná Kanaďanka nikdy nedostala.


"Bylo to pro ní nejlepší období jejího života. Svět jí ležel u nohou," připomněl britský novinář Oliver Brown. A to doslova. Byla pátá na světě, poprvé v životě byla opravdovou hvězdou . Sponzoři se o ni přetahovali a její tvář se objevovala na prvních stránkách světových módních časopisů.


"Moc jsem si to užívala. V tu dobu se mi nabídky jen hrnuly," přiznala Bouchardová, která se dostala do těch nejexotičtějších místech planety. Zažívala něco,o čem může normální smrtelník jenom snít. A přitom vydělávala miliony.


Jenže pak přišlo US Open a hluboký pád. V šatně uklouzla na podlaze. A diagnóza? Otřes mozku a konec turnaje. Uklízečka prý čistila podlahu příliš brzy. "Nechci o tom mluvit, nezlobte se. Pořád mám bolesti," omluvila se Bouchardová.

Eugenie Bouchardová - 2
Zdroj: profimedia.cz Eugenie Bouchardová


Pořád nemůže hrát, a tak se rozhodla žalovat americkou tenisovou asociaci. Prý přišla o statisíce dolarů na výhrách a navíc z pátého místa žebříčku spadla až na 39. místo. "Musela vynechat hodně turnajů a od toho úrazu prakticky nevyhrála žádný zápas," zdůraznila kanadská novinářka Stephanie Mylesová.


Teď Bouchardová doufá, že vyhraje alespoň v soudní síni. Její právník tvrdí, že půjde o miliony dolarů. Zástupci americké tenisové asociace to zatím nekomentovali.
 

TV Nova

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:05

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto3)

   14:05

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto2)

   15:00

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto GP)

   16:15

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Valencie

   16:30

   MS v kuželkách 2019

   17:00

   FK Jablonec - FC Astana

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:50

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   14:50

   UFC Connected (3)

   15:15

   UFC Connected (4)

   15:45

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:10

   Czech rally - WRC Portugalsko Speciál

   16:35

   Rychlá kola (6)

Celý Program