Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

galerie povedená sázka

Toho psa chci, řekla rebelka Tereza. Přítel už ho shání, vyhrála!

Tereza Martincová a beagle
Zdroj: Facebook, youtube, isifa.com
Tereza Martincová a beagle

Neslyšeli jste o ní? Možná škoda. Tereza Martincová je totiž další z řady českých tenistek, které o sobě dávají pořádně vědět. Dvacetiletá rebelka se konečně prosadila na okruhu WTA. A dost možná jí k úspěchu vyprovokovala sázka se svým příletem.

Blond vlasy, piercing v jazyku, provokativní tetování a první triumf na turnaji nižší kategorie a dnes už také premiérové vítězství na okruhu WTA a k tomu první hezké peníze za prize money. To je Tereza Martincová.


Když se jí ve švýcarském Lenzerheide podařilo vyhrát turnaj ITF, poskočila rázem do druhé stovky žebříčku a na záda jí nyní kouká třeba i Renata Voráčová, Petra Cetkovská nebo Nicole Vaidišová. Pak přišla možnost ukázat se na antukovém turnaji ve Florianapolis. Ale vyplatí se to, odletět do Brazílie třeba jen na otočku a jeden zápas? Tereza se rozhodla, že to zkusí. Byl to ale risk.

 


Jenže vyplatil se. V prvním kole udolala nizozemskou kvalifikantku Quirinu Lemoineovou a zuby si na ní brousila ostřílena Chorvatka Ajla Tomljanovičová, která už dobře ví, jak to vypadá mezi 50 nejlepšími tenistkami světa.


To už bylo jiné kafe, ale Tereze pomohla sázka. Její přítel na svém facebooku sdílel obrázek roztomilého pejska, kterému vlají v průvanu uši. "Juuuu! Ten je skvělej! Chci ho hned," glosovala Tereza. "Dobře, když dneska vyhraješ, tak ho seženu. Tohohle přímo!" slíbil tenista Jan Blecha.


111

GALERIE: Tenisová rebelka Tereza Martincová

Zdroj: facebook.com / TN.cz

Tereza Martincová - 2

Hodnocení:A sázka byla na světě. "Okej!!!! Tak to se na to dneska těším. Pojedu jak pila každej míč," slíbila si Tereza. A jela jak pila, opravdu. Tomljanovičovou smetla 6:1, 4:6 a 6:1. Největší úspěch kariéry, postup do čtvrtfinále turnaje WTA byl na světě.


Přítel české tenistky tak shání pejska, i když Tereza nakonec přehodnotila své přání a upřesnila, že by si přála ridgebacka. A když porazí i další soupeřku, legendární Bethanii Mattekovou-Sandsovou, tak na ní třeba doma bude čekat překvapení.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:45 15:10

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   15:10

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   17:05

   Fotbal: AS Monaco - Amiens SC

   18:50

   NHL News

   19:05

   Fotbal: Olympique Lyon - SM Caen

   20:50

   Element (387)

 • Nova Sport 2

  • 14:00 15:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   15:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   16:30

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   17:45

   Off-road Maraton (2)

   18:10

   Czech rally 2019 (2)

   18:35

   Total Fight - Snowboard Slopestyle

Celý Program