opatrnosti není nikdy dost

Těhotná Cibulková ve strachu! Chová se jako seriálový detektiv Monk

Dominika Cibulková a Adrian Monk
Zdroj: Profimedia
Dominika Cibulková a Adrian Monk
Jiří Průša
Jiří Průša
Publikováno 18. 3. 2020
Téma:

Dominika Cibulková v listopadu oznámila konec své tenisové kariéry a o měsíc později prozradila, že čeká miminko. Nyní však žije v nejistotě kvůli řádícímu koronaviru. Pečlivě dodržuje všechna nařízení a doporučení slovenské vlády a dává na sebe ještě větší pozor než dříve, dokonce se sama přirovnala k seriálové postavě Adrianu Monkovi.

Ústřední postava seriálu Můj přítel Monk je policejní konzultant, který trpí stovkami fóbií, jednou z největších je strach z bacilů, a právě kvůli tomu se sama Cibulková přirovnala k této televizní postavě.


"Stále mám u sebe dezinfekci. Cítím se jako takový Monk. Každou chvíli si myji ruce a všechno dezinfikuji. Alespoň takto se snažím s koronavirem bojovat," uvedla Cibulková pro slovenský deník Šport.Termín porodu má bývalá světová čtyřka stanoven na devátého června a dle svých slov si nedokáže představit, že by rodila v této době: "Věřím, že do června se situace aspoň trochu uklidní. Doktorku mám v Ružinově. Všichni jsme četli, že právě v této nemocnici byl pacient s koronavirem a mnozí museli jít do karantény. Nedokážu si představit, co bych dělala, kdybych měla termín teď. Asi bych se ze strachu zbláznila."

O vážnosti situace ji přesvědčilo zrušení prestižního tenisového turnaje v Indian Wells. "Dostalo mě to do reality. Takto důležitý a velký turnaj nebyl zrušený od druhé světové války. Okamžitě jsem pochopila, že nejde jen o paniku, ale děje se cosi opravdu velkého. Od té doby jsem mimořádně opatrná," prozradila vítězka Turnaje mistryň z roku 2016.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   Basketbal: ERA Nymburk - Gaziantep

   16:45

   Fotbal: VfL Bochum - Bayern Mnichov

   18:30

   Odpolední sportovní noviny

   18:35

   Anglické kluby v Evropské lize 2019/2020

   20:20

   Freeride World Tour - Vallnord - Arcalis

   20:45

   Element (410)

 • Nova Sport 2

  • 14:40 16:20

   Fotbal: Lille OSC - AS Saint - Étienne

   16:20

   MotoGP – Virtuální závod

   17:00

   NHL: New Jersey Devils - Edmonton Oilers

   18:50

   NBA - Vzkazy hráčů na sociálních sítích

   19:00

   NBA All - Star Skills Competition 2020

   21:05

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (2)

Celý Program