video play off nhl

Tampa mečbol nevyužila, boj o finále se rozhodne v Pittsburghu!

Zdroj: TV Nova

Finále Východní konference NHL mezi Tampou a Pittsburghem bude muset rozhodnout až poslední možný, tedy sedmý zápas! Tampa totiž neproměnila svůj první mečbol a doma podlehla Tučňákům 2:5.

Tampa vedla 3:2 na zápasy a mohla rozhodnout sérii na domácím ledě. Tučňáci ale  souboj o finále Stanley Cupu rozhodně nevzdali a v prvních dvou třetinách si vypracovali třígólový náskok po gólech Kessela, Letanga a Crosbyho.


Domácí Lightning pak zřejmě dostali v kabině od trenéra pořádný kartáč a do závěrečné třetiny nastoupili jako vyměnění. Nejvíce se činil Boyle, který dvěma góly stáhl skóre na rozdíl jediné branky.Závěrečné drama ale odmítl Rust. V samostatném úniku překonal brankáře Vasilevskiho. Skóre pak pečetil 54 vteřin před závěrečnou sirénou Bonino, který trefil prázdnou branku při power play Tampy.Pittsburgh vyhrál 5:2 a o postupujícím tak bude muset rozhodnout až poslední možný zápas na ledě Tučňáků, na programu je v noci ze čtvrtka na pátek.


Dnes v noci si může zajistit postup do boje o slavný Stanley Cup San Jose s Romanem Polák a Tomášem Hertlem. Žraloci vedou v sérii nad St. Louis 3:2 na zápasy a doma tak mohou rozhodnout. Utkání sledujte ŽIVĚ tři hodiny po půlnoci na NOVA Sport 1 a VOYO!

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:30 13:00

   Czech rally - WRC Portugalsko Speciál

   13:00

   Polední Sportovní noviny

   13:05

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto3)

   14:05

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto2)

   15:00

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto GP)

   16:15

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Valencie

 • Nova Sport 2

  • 11:30 13:00

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   13:00

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   14:50

   UFC Connected (3)

   15:15

   UFC Connected (4)

   15:45

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:10

   Czech rally - WRC Portugalsko Speciál

Celý Program