Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 1.1. 2016 11:59
galerie nový rok je tady!

Takhle slavili Silvestra sportovci! Co vzkázali fanouškům?

Sportovci slavili příchod nového roku - koláž
Zdroj: Facebook / Twitter

Bujaré oslavy, velkolepé ohňostroje a dobrá nálada. To všechno v sobě každoročně zahrnuje poslední den v roce. A tradiční oslavy si nenechávají pochopitelně ujít ani sportovci. Ve svých nabitých kalendářích si najdou chvíli, aby nový rok náležitě přivítali.

"Šťastný nový rok vám všem!!! Ať je plný lásky, zdraví a splněných přání! Mé přání je vrátit se brzo na kurty a prožívat s vámi další krásné zážitky z tenisového světa!" vzkázala přes sociální sítě všem tenisovým fandům Lucie Šafářová, která rovněž přidala i fotky z oslavy.

 

A pozadu nezůstaly ani další české fedcupové reprezentantky. Česká jednička Petra Kvitová oslavila říchod roku 2016 společně se svými trenéry - Davidem Kotyzou a Davidem Vydrou - v čínském Šen-čenu, kde se už připravuje na svůj první turnaj v novém roce.


"V každém zápase chci mít poslední míč! Bude to pěkná fuška, takže vzhůru do tréninku. Děkuju vám všem za podporu a mějte skvělý rok 2016,"
napsala dvojnásobná wimbledonská šampionka.


16

GALERIE: Sportovci slavili příchod nového roku

Zdroj: Facebook official

Petra Kvitová se svým týmem

Hodnocení:


V zápřahu je i Karolína Plíšková, kterou příchod nového roku zastihl v australském Perthu, kde ji od 3. ledna čeká po boku Jiřího Veselého boj ve smíšené čtyřhře na Hopman Cupu. I hrdinka fedcupového finále proti Ruskám si našla chvíli a své fanoušky potěšila videem krásného ohňostroje!Tomáš Berdych strávil přelom starého a nového roku po boku své krásné manželky Ester. "Rok 2015 končí, byl pro mě velmi speciální," připomněl český tenista červencovou svatbu.


"Rok 2015 je za náma... Byl to opravdu skvělý rok, na který budu hodně dlouho vzpomínat. A trochu mě mrzí, že ten rok tak rychle utekl a vše co jsem zažila je minulostí. Jsem ale šťastná, že mohu zažít i rok 2016, rok plný očekávání, překvapení a nových zážitků či zkušeností. Tak na zdraví a buďte šťastní !!!" vzkázala zase svým fanouškům rychlobruslařská královna Martina Sáblíková.
 

pha TN.cz