Skvělá forma

Takhle sexy ještě nebyla! Ester Ledecká ukázala dokonalou postavu

Ester Ledecká
Zdroj: Profimedia
Téma:

Ester Ledecká finišuje s přípravou na zimní sezonu a tvrdá dřina jí nebývale svědčí. Na Facebook umístila fotku své vypracované postavy a fanoušci se nestačí divit. Kdo je tahle sexy sportovkyně?

Lyže, snowboard, v létě surf a veslování. Ester Ledecká je sportovní megatalent a to dokázala i na olympiádě v Pchjongčchangu, kde se jí jako první podařilo zvítězit na lyžích i na snowboardu a zapsala se nesmazatelným písmem do sportovní historie. 


A sport české obojživelníci očividně svědčí. Už v létě se fanoušci kochali její sportovní opálenou figurou, krátce před sezonou ale svým příznivcům na Facebooku vyrazila dech. Přidala totiž fotku, na které je jen v legínách a sportovní podprsence a odhalila tak své dokonale vypracované břicho.


Její obdivovatelé se nemůžou přestat divit, kde se to v té Superhrdince, jak se jí díky jejím kombinézám říká, bere. "Prostě nádherná žena, a ještě tak talentovaná," chválí českého miláčka národa jeden z fanoušků.
 

 Za vším je ale tvrdá dřina, díky které je tento sportovní unikát konkurenceschopný hned ve dvou disciplínách. První závody čekají čtyřiadvacetiletou Ester Ledeckou začátkem prosince, kdy se na lyžích představí v kanadském Lake Louise.

 


 

hp TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Northampton Saints - Sale Sharks

   12:50

   NHL – akce měsíce

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   UFC 253: Adesanya vs. Costa

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Tottenham Hotspur - Chelsea FC

   09:00 10:45
   10:45

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   10:55

   MČR v Gran Turismo Sport (5)

   11:00

   Rychlá kola (9)

   11:30

   Off-road Maraton (2)

   11:50

   Filip Řeháček - Andalusie

Celý program