Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 7. 8. 2018
video policie pátrá

Takhle Limberskému poničili auto: Pachatel si nejdřív obešel lokály!

David Limberský a jeho auto
Zdroj: Profimedia / Youtube
David Limberský a jeho auto

David Limberský má prostě smůlu. Jednou se dostane do průšvihu sám, podruhé mu trable dělají jiní. Poslední incident je dva týdny starý. Někdo mu v Plzni ošklivě poničil auto. A byla to důsledně naplánovaná akce!

David Limberský už má své Bentley opravené, ale tenhle luxusní vůz prostě pořád provokuje. A v pondělí 23 . července si jeden hulvát usmyslel, že se opoře Viktorie Plzeň za něco pomstí.


Když viděl nablýskanou káru zaparkovanou na křižovatce poblíž několika hospod, zrodil se v hlavě dokonalý plán. Kdy jindy poškrábat auto, než teď!_


Jak ukazuje video, chlapík s igelitkou obešel okolní lokály, nahlédl do oken, jestli někde Liberský nesedí a když zjistil, že vzduch je čistý, pustil se do práce.


Celá nenápadná akce trvala pár sekund, během nichž vznikla na autu drahého auta pořádná, dvouapůlmetrová rýha. Policie vyčíslila škodu až na 150 tisíc korun.

 Vzhledem ke kvalitě videa je možná identifikovat pachatele a policie také prosí o spolupráci. Dodnes totiž neznámého vandala v bílém tričku, džínových šortkách s igelitkou nechytila.

ram TN.cz