premier league jako vymalovanej

Tak to pozor! Kapitán Reds napřáhl k parádě ze 30 metrů VIDEO

Liverpool

Fotbalisté Chelsea v předehrávce 5. kola anglické ligy podlehli doma Liverpoolu 1:2 a trenér Antonio Conte tak musel zkousnout první porážku. Na druhé straně se radoval Jürgen Klopp, který získal cenné body na půdě soupeře a navíc přihlížel, jak kapitán jeho týmu pojistil vedení neuvěřitelným gólem ze třiceti metrů!

Na Stamford Bridge viděli diváci první gól v 17. minutě, kdy se prosadi hostující Dejan Lovren. Belgický brankář v dresu Chelsea Thibaut Courtois ješě ale netušil, co přijde později.

V 36. minutě se totiž k míči dostal kapitán liverpoolských Jordan Henderson a ze třiceti metrů poslal míč do horního rohu bezmocného belgického brankáře.

Domácím se v druhém poločase podařilo pouze snížit zásluhou Diaga Costy, který v 61. minutě vsítil už svůj pátý gól v sezoně.

Chelsea - Liverpoool 1:2