fotbal to vše vysvětluje

Tak ale pozor! Gólman Karius hrál finále Ligy mistrů s otřesem mozku

Loris Karius

Brankář Liverpoolu Loris Karius, který se po dvou obrovských chybách ve finále Ligy mistrů proti Realu Madrid stal terčem posměšků fanoušků na celém světě, utrpěl při zápase otřes mozku. Podle lékařů pak mohl otřes u brankáře vyvolat poruchy prostorového vidění.

Brankář Liverpoolu se v úvodu druhého poločasu za bezbrankového stavu srazil s obráncem Realu Sergiem Ramosem, který ho udeřil loktem do hlavy. Chvíli nato při snaze o rychlé rozehrání hodil míč nepochopitelně na nohu útočníkovi madridského celku Karimu Benzemovi, který otevřel skóre.

Za stavu 1:2 pak Karius nedokázal zastavit střelu Garetha Balea z dálky, která šla přímo na něj. Po zápase se se slzami v očích omlouval fanouškům i spoluhráčům.

15

Zdroj: Twitter

Tweet Lorise Kariuse

"Děkuji našim neuvěřitelným fanouškům, kteří přijeli do Kyjeva a stáli za mnou, ikdyž jsme prohráli. Neberu to jako samozřejmost a znovu mi to ukázalo, jak velká rodina jsme. Díky a vrátíme se silnější,".

Hodnocení:

Za specialisty v Bostonu poslali Kariuse kluboví lékaři. Gólman momentálně tráví v USA dovolenou.

Ramos ve finále už v prvním poločase vyřadil ze hry největší liverpoolskou hvězdu Muhammada Salaha, kterého v souboji přidržel za ruku a egyptský útočník si při pádu poranil rameno. Ze zápasu musel odstoupit a přijde rovněž o začátek mistrovství světa.

• 16:45 17:00