Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 9. 1. 2019
brutální útok po dvou letech stále nic

Tady jsou 3 možné scénáře, jak dopadne kauza přepadení Kvitové!

Petra Kvitová a Radim Žondra
Zdroj: Profimedia

Případ přepadení tenistky Petry Kvitové není ani po dvou letech stále rozluštěn. Hlavní podezřelý z útoku Radim Žondra v úterý u krajského soudu v Brně opět tvrdili, že tenistku nepřepadl a že na místě činu tehdy nemohl být, tvrdili i další svědci. Celé Česko tak stále netrpělivě sleduje, jak ostře sledovaný případ dopadne a variant je hned několik. Zde jsou tři nejpravděpodobnější scénáře.

V roce 2016 se 20. prosince rozlětěla do světa šokující zpráva, že přední česká tenistka Kvitová byla přepadena ve svém bytě v Prostějově a útočník jí pořezal levou ruku. Následuje hon na útočníka, jaký Česko nepamatuje a zatímco policie pomalu poodkrývá děsivé detaily útoku, doktoři se snaží světovou hráčku vrátit do normálního života a později také na kurty.

 

Zhruba po roce pak policie dostala tip na možného pachatele a v květnu loňského roku zadržela hlavního podezřelého - Radima Žondru. Od té doby se čeká na to, až společně s ním v soudní síni stane i Kvitová, která ho měla poznat při rekognici, ale tváří v tvář u soudu spolu ještě nebyli. To by se mělo ale brzy změnit, protože 5. a 6. února by mělo v Brně proběhnou hlavní líčení a vypovídat by měla i Kvitová, dva znalci a další svědci.
 

Jak vlastně může ostře sledovaný případ dopadnout? Na následujících stranách najdete tři možné varianty, jak může kauza skončit:

mm TN.cz