Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 25.1. 2017 12:05
galerie australian open

Proporce 92-72-112 Sereně nevadí. Stále vítězí a svět žasne

Serena Willamsová
Zdroj: Profimedia
Serena Willamsová

Serena Williamsová je opravdový unikát. Americká tenistka prošla na dalším grandslamu do semifinále a svět řeší, jak je možné, že hráčka s takovými tělesnými proporcemi vůbec může hrát vrcholový tenis.

Je neuvěřitelná. Tenistka, která boří mýty o tom, jak má vypadat vrcholový sportovec. Serena Williamsová se už skoro 20 let drží mezi nejlepšími. A to navzdory tomu, že jiná by s takovými tělesnými proporcemi prostě možná ani nehrála.
 

16

GALERIE: Serena Williamsová na Australian Open

Zdroj: Profimedia

Serena Williamsová na Australian Open - 1

Hodnocení:


Žádný ideál 90-60-90, ale míry 92-72-112, jak uvádí web Celebrity height and weight. Na výšku 175 centimetrů se oficiálně uvádí 70 kilo. Serena musí údajně používat podprsenku 6D. Ale kdepak, velký zadek nebo poprsí. Serena prostě válí.

 

Fyzická síla a zlatá ruka je prostě víc, než někdy slabší pohyb. Už desetkrát v řadě postoupila do semifinále grandslamového turnaje. Na mužském okruhu by se to asi nestalo. I přesto je Serena originál.


I díky příspěvku Sereny slaví americký tenis jeden z nejlepších ženských grandslamů poslední doby. mezi čtyřmi nejlepšími hráčkami na Australian Open jsou tři Američanky. Vedle Sereny i její sestra Venus a také Coco Vandevegheová. Čtveřici doplňuje Mirjana Lučičová-Baroniová z Chorvatska, která senzačně přehrála Karolínu Plíškovou.

ram TN.cz