Publikováno 7. 4. 2018
Hvězda UFC Největší skandály

Svět řeší běsnění McGregora: Toto je jeho top 5 zkratů z minulosti!

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia

Král bojových smíšených sportů UFC Conor McGregor je už ve svých devětadvaceti letech v podstatě sportovní legendou. Pozvedl UFC na takovou úroveň jako žádný zápasník před ním. Díky němu se o bojové sporty začala zajímat i ta část sportovních fanoušků, která se tomuto druhu sportovní zábavy spíše vyhýbala. I přes řadu obdivuhodných věcí, které McGregor pro svůj sport dokázal udělat, má i pár ošklivých škraloupů, kvůli kterým na sebe během kariéry nepěkně upozornil. Vybrali jsme jeho top 5 nejhorších momentů.

5. Urážka homosexuálů

 

Může se to zdát jako banalita, nikoliv ale pro Ira. Událost, která se stala v říjnu loňského roku v Polsku po zápase mezi Andre Filim a Rusem Lobovem. Po samotném duelu těchto dvou zápasníků si nedal pozor na ústa McGregor.

 

 

A upřímně řekl, co si myslí o Andrem Filim. Určitý vliv na to měl výsledek zápasu, ze kterého jako poražený odešel Artem Lobov, kamarád McGregora. Na pozápasové tiskovce označil zápasníka Filiho za „buzeranta“. Což se v Irsku bere jako nejhorší nadávka, kterou člověk homosexuální orientace může dostat.

 

V Irsku takové urážky berou velmi vážně. Zarážejícím faktem přitom je, že sám Conor McGregor je propagátorem rovnosti mezi různě sexuálně orientovanými lidmi, tzv. LGBTI komunity.

lju TN.cz