Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 16. 5. 2018
23 jmen mistrovství světa

Švédové nominovali na MS, Zlatan ale chybí! Manažer vysvětlil proč

Zlatan Ibrahimovic
Zdroj: Profimedia
Zlatan Ibrahimovic

Fotbaloví fanoušci jsou možná hodně smutní. Mistrovství světa bude bez Zlatana Ibrahimoviče. Hvězdný útočník totiž chybí v konečné nominaci Švédska. A to navzdory tomu, že před pár týdny naznačil, že by ho start v Rusku lákal.

Zlatan ukončil kariéru v národním týmu po turnaji EURO 2016, ale po snovém debutu v Los Angeles Galaxy v jednom z rozhovorů přiznal, že mistrovství světa by mohlo být pokušení pro návrat.


„Pojedu na MS do Ruska. Beze mě by to byla nuda,“ sdělil mimo jiné v populární dubnové talkshow Jimmyho Kimmela.


Jenže rozhodnutí o tom, zda Ibrahimovič bude nebude ve švédském týmu, má na svých bedrech hlavně Janne Andersson a ten, společně s manažerem nároďáku Larsem Richtem vysvětlovali, proč Zlatan nakonec chybí.


„Byl to jeden z našich prvních rozhovorů při tvorbě týmu. Byla tam spousta spekulací, ale myslím, že celou dobu měl Zlatan stejný postoj. Jen si prostě trochu hrál s celým světem. Bylo to zábavné. A my, kteří ho známe to bereme s úsměvem. Je to reklama a skvělý humor,“ vysvětlil Richt.


Nakonec se ve švédské nominaci neobjevil ani střelec postupového gólu Jakob Johansson se nestihl zotavit z vážného zranění kolena.
 

ram TN.cz