Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

UFC Fight Night

Suverénní Gaethje! Cowboye zničil hned v prvním kole

Justin Gaethje opět ukázal, jak silným je fighterem. Během UFC Fight Night 158 ve Vancouveru porazil hned v prvním kole Donalda Cerroneho. Třicetiletý Američan svého soupeře tvrdým direktem poslal na kolena a následně ho zasypal dalšími ranami. Rozhodčí stál hned u toho a po chvíli váhání ukončil předčasně zápas. Ten tak trval 4 minuty a 18 sekund. Gaethje si připsal třetí výhru v řadě. Pokaždé soupeře zničil v úvodním kole.

Týden po velkolepé bitvě mezi Chabibem Nurmagomedovem a Dustinem Poirirem nabídlo UFC další zápas dvou známých bojovníků v lehké váze. A opět se bylo na co dívat. Zásadní rozdíl byl jen v tom, že Gaethje se se svým soupeřem tolik nemazal.

O svém jednadvacátém vítězství v kleci rozhodl hned v úvodním kole. Cowboyovi, jak se Cerronemu přezdívá, zasadil tvrdý direkt, kterým ho dostal na kolena. I když se Cerronemu podařilo zase vstát, Gaethje neváhal a ihned ho zasypal dalšími ranami a šestatřicetiletý bijec byl znovu na kolenou.

Justin Gaethje dostal Cowboye na kolena
Zdroj: profimedia.cz Justin Gaethje dostal Cowboye na kolena

Rozhodčí, který stál hned u obou fighterů, nechal pár sekund pokračovat v jednostranném boji, čemuž se trochu divil i Gaethje, který přestal soupeře mlátit, ale pak zápas sudí předčasně ukončil. Gaethje si tak zlepšil bilanci na 21:2.


 

V pozápasovém rozhovoru ihned dostal otázku, jestli by chtěl při dalším fightu zápasit s Conorem McGregorem nebo Chabibem či Tonym Fergusonem.
 


 

„Conor je už v důchodu. Chci skutečného bojovníka. Chci vítěze mezi Chabibem a Tonym. Chci bojovat s Chabibem dřív, než skončí a pokud ho Tony porazí… To bychom mohli do areny dostat i milion lidí,“ pravil bezprostředně po duelu Gaethje.
 

vat TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:45

   NHL: Washington Capitals - Arizona Coyotes

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Washington Capitals - Arizona Coyotes

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Winter Games NZ - Freeski & Snowboard Slopestyle

   11:30

   Házená: SG Flensburg - Handewitt - Frisch Auf! Göppingen

 • Nova Sport 2

  • 01:05 03:45

   NHL: Carolina Hurricanes - Ottawa Senators

   09:00

   Grand Slam of Darts 2019

   11:30

   adidas Rockstars

   12:00

   Element (400)

   12:15

   UFC Reloaded (1)

   13:10

   UFC Fight Night: Magomedsharipov vs. Kattar

Celý Program