Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 1.6. 2016 15:19
vezme to? když zavolá kapitán

Superstar do české ligy? Boleslav oslovila kanonýra z bundesligy!

Ivica Olič
Zdroj: Profimedia
Ivica Olič

Česká fotbalová liga by v nové sezoně mohla získat body do žebříčku prestiže. A to nejen kvůli možnému návratu Tomáše Rosického a novým - čistým pravidlům na adrese rozhodčích. Zajímavá zpráva totiž přišla z Mladé Boleslavi, která se pokusí ulovit fotbalovou superstar!

Středočeši vsadili na jméno rodiny Jarolímů. Trenérem je zkušený stratég Karel a v realizačním týmu se už pohybují jeho synové David a Lukáš.A právě obrovské konexe Davida Jarolíma, který podstatnou část své kariéry strávil v bundesligovém Hamburku skýtají velké možnosti. Nejnovější zprávou je rozhovor někdejších spoluhráčů Davida Jarolíma a Chorvata Ivici Oliče o možném dalším pokračování kariéry.


14

GALERIE: Ivica Olič

Zdroj: Profimedia

David Jarolím a Ivica Olič

Hodnocení:


"Když v Hamburku končili dva kamarádi, tak jsem se s nimi bavil," řekl pro TV Nova David Jarolím, sportovní ředitel Mladé Boleslavi. A jedním z nich byl právě Olič. "Oslovil jsem ho, ale nevypadá to moc reálně, asi totiž nebude vůbec pokračovat a skončí," přiznal.


Šestatřicetiletý útočník v české lize, to by byla velká pecka. Olič střílel spoustu gólů nejen za HSV, ale i za Bayern, Wolfsburg i národní tým.V Mladé Boleslavi by našel starého dobrého kamaráda, který v době společných let v HSV dokoce dělal kapitána týmu, také by mohl poznat novou zemi. Navíc by ani ve svých šestatřiceti letech nezapadl.Příležitost upéct novou posilu by mohla být třeba při utkání Česka s Chorvatskem na turnaji EURO 2016. Jarolím i Olič už budou jen v roli diváků a tak bude jistě čas na debatu.

ram TN.cz