MMA bojové sporty

Superpřestup! Zápas s Kinclem padá, Muradov jde ke konkurenci!

Ondřej Novotný a Makhmud Muradov
Zdroj: Instagram
Ondřej Novotný a Makhmud Muradov

Scéna bojových sportů v České republice zaznamenala v pátek ráno jeden velký přestup. Do organizace Oktagon přestoupil jeden z nejsledovanějších a nejlepších fighterů Makhmud Muradov. Oznámil také, že první zápas ve žlutočerných barvách ho čeká 8. dubna.

Jde o velké překvapení, Muradov byl totiž hlavní tváří konkurenční XFN a už měl domluvený zápas s Patrikem Kinclem. Ten se měl uskutečnit 7. června v O2 areně. 

Jenže nakonec z očekávaného souboje nic nebude. V zákulisí se spekuluje, že Muradov neobdržel požadovanou zálohu a rozhodl se organizaci, ke které byl dlouho loajální, opustit.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Je to tady, moje karira bude pokraovat v @oktagonmma. Dkuji svmu managerovi @jakubotava & @sport_invest za pomoc vm si toho. Jak k @ondejnovotny a te spolen jedeme bomby Dkuji vm vem, e stle stojte za mnou. Tm se na novou spoluprci a dal vzvu Its HERE! My career continues in organisation @oktagonmma . Huge thank you, @jakubotava & @sport_invest for your help, I really appreciate it. As @ondrejnovotny says: Lets get ready to rumble! Thank you all, for always supporting me. I am looking forward for the new cooperation and new challenges @oktagonmma 4 @oktagonmma UFC, @oktagonmma , UFC, . #MMA #oktagonmma #muradov #novotny #bomby #bratislava #prague #czechrepublic #czech #mach #uzbek #uzbekistan #sportinvest #otava

Pspvek sdlen Makhmud Muradov (@makhmud_muradov),

„Je to tady, moje kariéra bude pokračovat v Oktagon MMA. Děkuji svému manažerovi Jakubu Otavovi za pomoc a vážím si toho. Jak říká Ondřej Novotný, a teď společně jedeme bomby,“ zmínil i promotéra Oktagonu.


Novotný také prozradil, že pro Muradova má už přichystané místo na galavečeru Oktagon 12, který se uskuteční 8. června v Bratislavě. Soupeř zatím není známý.

ram TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Šachtar Doněck - VfL Wolfsburg

   00:15 02:05
   02:05

   Fotbal: Orlando City SC - Minnesota United FC

   04:05

   Monster Energy Supercross Geneva

   04:35

   NHL: Winnipeg Jets - Calgary Flames

   08:55

   Sportovní noviny

   09:00

   MotoGP - VC České republiky (trénink Moto3)

 • Nova Sport 2

  • Biggest Peak Project - Mt. Baker & Castelton Tower

   00:05 00:35
   00:35

   NHL: St. Louis Blues - Vegas Golden Knights

   03:05

   NBA: Houston Rockets - Los Angeles Lakers

   09:00

   Desert Dash - Ultra MTB Competition

   09:30

   Biggest Peak Project - Mt. Baker & Castelton Tower

   10:00

   TOP Liga ČTS by MONETA

Celý program