Super večer českého forvarda. Nečas se podílel na všech gólech Caroliny

Otava redakční fotka
Marek Otava
2.3. 2021 6:39
NHL

Fantastický večer má za sebou český útočník Martin Nečas, který se podílel na všech gólech Caroliny. Hurricanes tak nakonec zvítězili 3:2 nad Floridou v prodloužení a 22letý forvard zapsal gól a dvě asistence. Gólman David Rittich se pak v bráně snažil vzdorovat Ottawě, ale nakonec čtyřikrát inkasoval. Naopak gól vstřelil obránce Radim Šimek ze San Jose.

Tak to byla paráda. Martin Nečas byl první hvězdou zápasu a Carolině Hurricanes pomohl třemi body k výhře v prodloužení.

22letý útočník nejdříve asistoval u přesilovkové branky Pesceho, následně pomohl přihrávkou ke srovnání zápasu na 2:2, po kterém šlo utkání do prodloužení.

V něm pak český forvard zařídil vítězný gól při hře 3 na 3.

Brankář Calgary David Rittich obdržel čtyři góly od Ottawy a Senators nakonec vyhráli 5:1. Český gólman pochytal 31 střel a úspěšnost měl kolem 88,5 %.

To český obránce Radim Šimek pomohl gólem k výhře San Jose nad Coloradem 6:2. Sharks se museli obejít bez pozitivně testovaného Tomáše Hertla.