Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.10. 2015 13:46
video hláška šampionátu

Sudí na MS hrdinou: Simulujícího ragbistu poslal na fotbal!

Zdroj: YouTube.com

Ragby znamená bitvu tvrďáků, jeden z nejdrsnějších sportů světa na hřišti není místo pro žádné trasořitky. Někdy se ale najdou výjimky, které pak nemohou počítat s nějakým zastáním. Na probíhajícím mistrovství světa v Anglii rozhodčí Nigel Owens mistrně uzemnil skotského hráče Stuarta Hogga, který se pokoušel o filmování. Fanoušci se nyní baví videem, kde nekompromisní sudí posílá simulujícího borce hrát fotbal.

Mezi urostlými chasníky se samovolné padání vůbec nenosí, občas ale někdo přihrát faul zkusí. Přesně to se stalo v utkání světového šampionátu mezi Skotskem a Jižní Afrikou (16:34). Když padl na zem skotský reprezentant Suart Hogg, sudí Nigel Owens byl nekompromisní.


Rázně foukl do píšťalky, přerušil hru a simulujícího ragbistu si zavolal k sobě. "Na tom souboji nebylo vůbec nic špatného. Jestli chceš takhle padat, přijď sem hrát za čtrnáct dní, ale ne dneska. Sleduju tě!" vpálil mu do tváře velšský sudí.


Rozhodčí Nigel Owens
Zdroj: profimedia.cz Rozhodčí Nigel Owens


Důrazná rozmluva byla slyšet přes mikrofony, které mají sudí přišpendlené na dresu. Okamžitě začala kolovat internetem, skotský hráč se stal terčem vtípků, zatímco z rozhodčího Owense je nyní slavný hrdina.


Na co Owens narážel, je zřejmé. Zápas se hrál na stadionu St. James Park v Newcastlu, kde k domácím zápasům nastupuje fotbalový tým z Premier League. A kde se protřelí simulanti objevují nejvíc? Přece ve fotbale...


UŽ JSTE VIDĚLI?


Skotsko s Jihoafrickou republikou nakonec prohrálo 16:34, v tabulce skupiny B je na druhém místě a po třech zápasech si drží pozici zajišťující postup do čtvrtfinále.
 

iSport.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

   16:45

   Teleshop

   17:00

   Fotbal: Werder Brémy - Bayern Mnichov

   18:40

   NHL News

   18:50

   Odpolední Sportovní noviny

   18:55

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - TBV Lemgo Lippe

 • Nova Sport 2

  • 15:35 17:30

   UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

   17:30

   Teleshop

   17:45

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

   18:00

   NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

   20:05

   Premier League Darts 2019

   23:30

   Major League Soccer Highlights (8)

Celý Program