Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 3. 12. 2017
Fotbal 1. fotbalová liga

Rozhodčí, kterému Baroš nadával: Toto mám od něj teď čekat!

Zdroj: TN.cz

Už snad každý fotbalový fanoušek v České republice ví, že v utkání 16. kola české nejvyšší soutěže mezi Slavií a Baníkem došlo k velké chybě rozhodčího Jílka, který neodpískal penaltu na Milana Baroše. Ten se po utkání pořádně ostrými výrazy do sudího pustil. Jílek teď pro Blesk prozradil, co ještě následovalo a co mu Baroš k tomu všemu dodal.

Milan Baroš byl z výkonu rozhodčích zkrátka pořádně rozzuřený. „Hajzl jeden p*čo. Zk**rvy syn! Jsem zvědavej, jestli teď budete čtyři dny psát o tom, že je to zasloužené,“ řval na novináře Baroš. „Kde je ten Jílek zk**venej? Do p*če,“ pokračoval při odchodu do útrob stadionu někdejší útočník Liverpoolu, Aston Villy či Lyonu.

 

 

Jenže to nebylo všechno. Když se Baroš z toho nejhoršího vyřval, ještě následoval dialog mezi ním a sudím Jílkem, který neodpískal penaltu a Baník tím možná přišel o bod, když na hřišti Slavie prohrál 1:2. „Můžu vám povědět jen to, že mi řekl, že mi už nikdy nepodá ruku,“ řekl Jan Jílek pro Blesk.

 

 

Ale na chování Baroše si oficiálně nestěžoval a ani nechtěl, aby to mělo nějakou dohru. „Do zápisu jsem ta Barošova slova nedal, tak to tam uvedeno není,“ pokračoval Jílek, který i uznal, že penaltu písknout měl. „Podívali jsme se na to. Ano, měl jsem nařídit pokutový kop. Byla to chyba, za nic se neschovám,“ dodal.

lju TN.cz