Fotbal 1. fotbalová liga

Rozhodčí, kterému Baroš nadával: Toto mám od něj teď čekat!

Téma:

Už snad každý fotbalový fanoušek v České republice ví, že v utkání 16. kola české nejvyšší soutěže mezi Slavií a Baníkem došlo k velké chybě rozhodčího Jílka, který neodpískal penaltu na Milana Baroše. Ten se po utkání pořádně ostrými výrazy do sudího pustil. Jílek teď pro Blesk prozradil, co ještě následovalo a co mu Baroš k tomu všemu dodal.

Milan Baroš byl z výkonu rozhodčích zkrátka pořádně rozzuřený. „Hajzl jeden p*čo. Zk**rvy syn! Jsem zvědavej, jestli teď budete čtyři dny psát o tom, že je to zasloužené,“ řval na novináře Baroš. „Kde je ten Jílek zk**venej? Do p*če,“ pokračoval při odchodu do útrob stadionu někdejší útočník Liverpoolu, Aston Villy či Lyonu.

 

 

Jenže to nebylo všechno. Když se Baroš z toho nejhoršího vyřval, ještě následoval dialog mezi ním a sudím Jílkem, který neodpískal penaltu a Baník tím možná přišel o bod, když na hřišti Slavie prohrál 1:2. „Můžu vám povědět jen to, že mi řekl, že mi už nikdy nepodá ruku,“ řekl Jan Jílek pro Blesk.

 

 

Ale na chování Baroše si oficiálně nestěžoval a ani nechtěl, aby to mělo nějakou dohru. „Do zápisu jsem ta Barošova slova nedal, tak to tam uvedeno není,“ pokračoval Jílek, který i uznal, že penaltu písknout měl. „Podívali jsme se na to. Ano, měl jsem nařídit pokutový kop. Byla to chyba, za nic se neschovám,“ dodal.

lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Classic match Ligue 1: Paris Saint - Germain - Stade Brestois

   15:00 16:45
   16:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   17:00

   Off-road Maraton (1)

   17:20

   Filip Řeháček - zimní příprava

   17:30

   Silk Way Rally

   18:00

   Odpolední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • NHL: Vancouver Canucks - Buffalo Sabres

   15:05 16:50
   16:50

   Element (417)

   17:00

   Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

   18:45

   Běhej lesy - Slavkovský les

   19:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Detroit Pistons

   20:15

   Basketbal: Blake Griffin - NEJ akce 2015 - 2020

Celý program