Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tenistka Ze soukromí

Strýcová se otevřeně přiznala: Toto řekla o vztahu s Davidem Krausem!

David Kraus a Barbora Strýcová
Zdroj: Profimedia
David Kraus a Barbora Strýcová

Od včerejška se v médiích řeší fotky Barbory Strýcové a očividného milence, kterým je šéfredaktor lifestylového časopisu Elle Petr Matějček. Přitom si ještě do dnešního dne všichni mysleli, že Strýcová stále chodí s hercem a muzikantem Davidem Krausem. Jak to tedy skutečně je? Česká tenistka se poprvé k celé věci vyjádřila…

David Kraus včera pro eXtra.cz na celou věc reagoval slovy: "Nechte mě být, prosím," a dál se k údajnému novému vztahu Strýcové nechtěl vyjadřovat. "Necítím se být v situaci, abych jakkoliv hodnotil naše, jak píšete – kamarádství," řekl zase pro zmíněné médium Petr Matějček, muž, který na fotkách Barboru líbal.

 

 

Barbora Strýcová nebrala novinářům telefony. Dnes se však k situaci sama vyjádřila na sociální síti. "Můj vztah s Davidem skončil. Není to záležitost hodin, ale měsíců. Nechtěla jsem veřejně řešit naše problémy," uvedla Strýcová.

 

Mil fanouci, mm pro vs zprvu, kter se netk tenisu. Mj vztah s Davidem skonil. Nen to zleitost nkolika hodin, ale msc. Nechtla jsem veejn eit nae osobn problmy. S Davidem jsem proila ti krsn roky a spoustu chvil, na kter nikdy nezapomenu. Byli jsme kad pln jin, ale mon prv proto jsme se jeden do druhho zamilovali. J sportovkyn, kter mus mt ve vem podek a vechno m naplnovan na minuty, on umlec, kter m uil, e je obas poteba vydechnout a nestresovat se. Ale jako mnoho jinch vztah i my jsme se bohuel dostali asem do problm. Dlouho jsme se je snaili vyeit, chvli to vypadalo lp a chvli zase h. Ale posledn dva msce u jsme spolu neili. Nae problmy byly vdycky jen nae. Davida i jeho prci stle respektuju, i v naich tkch chvlch se choval vdy frov. Mm ho rda a peju mu vechno nejlep. Stejn tak doufm, e on bude i dl fandit mn.

Pspvek sdlen Barbora Strycova (@barborastrycova),

 

Strýcová poděkovala Krausovi za krásně strávené tři roky ve vztahu. "Poslední dva měsíce jsme spolu nežili. Naše problémy ale byly vždycky jen naše. Davida mám ráda a přeju mu všechno nejlepší. Stejně tak doufám, že on bude i dál fandit mně," dodala.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 04:35 06:30

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   11:15

   Sportovní noviny

   11:20

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   13:00

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:30

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   10:30

   RunTour – Brno

   10:40

   Magazín NBA Action (34)

   11:05

   Premier League Darts 2019

   13:30

   UFC Unleashed (5)

   14:25

   Ragby: Saracens - Gloucester Rugby

Celý Program