Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tenisová srdcařka

Strýcová potřetí v kariéře vzdala zápas, fanouškům se omluvila

Barbora Strýcová
Zdroj: Profimedia

To už musela být bolest. Barbora Strýcová na turnaji v Eastbourne vzdala zápas potřetí v kariéře. Po odstoupení kvůli bolesti v achilovce se dokonce omluvila fanouškům.

Tenistka Barbora Strýcová zažívá skvělé období. V žebříčku čtyřhry je na třetím místě nejlepší Češkou a daří se jí i ve dvouhře. Na turnaji v Birminghamu došla až do semifinále. V Eastbourne ale svoje fanoušky vyděsila.


V prvním kole vyzvala Slovinku Hercigovou, po prohraném prvním setu ale musela vzdát. A to i přes to, že ve druhé sadě vzala své soupeřce hned první podání. Dál už to zkrátka nešlo. Padesátá nejlepší hráčka podle žebříčku WTA musela zápas skrečovat. A svým fanouškům se za to na Instagramu omluvila. Účast na Wimbledonu by ale snad být ohrožená neměla. 


„Bohužel jsem dnes musela potřetí v kariéře skrečovat zápas, protože už nějakou dobu cítím silnou bolest v natržené achillovce. Normálně mi tohle zranění dovoluje podat stoprocentní výkon, hraju s tím dlouhodobě,“ přiblížila Strýcová své zranění.


„Nicméně dnes byla větší než obvykle, takže jsem nechtěla riskovat vážnější zranění. Poslechla jsem své tělo a zápas ukončila. Na Wimbledon se pořád těším a věřím, že budu stoprocentně připravená do singla i debla,“ uklidnila všechny, že se na nejslavnějším turnaji světa určitě chce představit.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 22:35 22:50

   Czech Open 2019

   22:50

   Nova Cup 2019 – Sahara race

   23:00

   Večerní Sportovní noviny

   23:05

   Moto GP - VC Velké Británie (trénink Moto3)

   23:50

   Moto GP - VC Velké Británie (trénink Moto GP)

   00:40

   Rebuy Stars Poker Show - MČR 2019 (3/3)

 • Nova Sport 2

  • 21:05 23:35

   NZ Darts Masters

   23:35

   Fotbal: D.C. United - New York Red Bulls

   01:15

   UFC Countdown: Cormier vs. Miocic 2

   02:05

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   08:00

   NZ Darts Masters

   13:00

   Sportovní originaly - 180 s Raymondem van Barneveldem 2

Celý Program