Tenisová srdcařka

Strýcová potřetí v kariéře vzdala zápas, fanouškům se omluvila

Barbora Strýcová
Zdroj: Profimedia

To už musela být bolest. Barbora Strýcová na turnaji v Eastbourne vzdala zápas potřetí v kariéře. Po odstoupení kvůli bolesti v achilovce se dokonce omluvila fanouškům.

Tenistka Barbora Strýcová zažívá skvělé období. V žebříčku čtyřhry je na třetím místě nejlepší Češkou a daří se jí i ve dvouhře. Na turnaji v Birminghamu došla až do semifinále. V Eastbourne ale svoje fanoušky vyděsila.


V prvním kole vyzvala Slovinku Hercigovou, po prohraném prvním setu ale musela vzdát. A to i přes to, že ve druhé sadě vzala své soupeřce hned první podání. Dál už to zkrátka nešlo. Padesátá nejlepší hráčka podle žebříčku WTA musela zápas skrečovat. A svým fanouškům se za to na Instagramu omluvila. Účast na Wimbledonu by ale snad být ohrožená neměla. 


„Bohužel jsem dnes musela potřetí v kariéře skrečovat zápas, protože už nějakou dobu cítím silnou bolest v natržené achillovce. Normálně mi tohle zranění dovoluje podat stoprocentní výkon, hraju s tím dlouhodobě,“ přiblížila Strýcová své zranění.


„Nicméně dnes byla větší než obvykle, takže jsem nechtěla riskovat vážnější zranění. Poslechla jsem své tělo a zápas ukončila. Na Wimbledon se pořád těším a věřím, že budu stoprocentně připravená do singla i debla,“ uklidnila všechny, že se na nejslavnějším turnaji světa určitě chce představit.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:00 13:05

   Polední sportovní noviny

   13:05

   NHL: Colorado Avalanche - Detroit Red Wings

   14:50

   Marek Hyka - Hlavou dolů (2)

   15:05

   Element (405)

   15:20

   SkiTour 2020 – Bedřichovský Night Light Marathon

   15:30

   Road to the NHL Winter Classic (3/3)

 • Nova Sport 2

  • 11:15 13:45

   NBA 360

   13:45

   NBA: Boston Celtics - Los Angeles Lakers

   15:50

   UFC 246: McGregor vs. Cowboy

   17:55

   Basketbal: Teksüt Bandirma - RASTA Vechta

   19:50

   Cape Pioneer - Part 2

   20:15

   Winter Games - Freeski & Snowboard

Celý Program