Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Liga mistrů

Střet, slzy a konec: Zranění Salaha je vážné a Egypt má velký strach!

Mohamed Salah
Zdroj: Profimedia
Mohamed Salah

Fotbaloví fanoušci se netěšili jen na samotné finále Ligy mistrů, ale také na souboj Cristiana Ronalda a Mohameda Salaha. Nakonec ale museli být zklamaní. Zejména proto, že Salaha ve hře viděli jen půl hodiny. Poté odešel do útrob kyjevského stadionu a jel do nemocnice. Po střetu se Sergiem Ramosem si přivodil zranění a vypadá to na zlomenou klíční kost. Tím by dost možná přišel o mistrovství světa.

Liverpool začal utkání výborně a měl převahu. Vše se ale zlomilo v momentě, kdy došlo ke střetu Mohameda Salaha a Sergia Ramose. První jmenovaný to v něm odnesl zraněním. Nejlepší střelec anglické Premier League se chytal za rameno a ihned si zavolal o pomoc. "Je to vážné. Vypadá to na zlomeninu klíční kosti nebo problém s ramenem," uvedl trenér anglického celku Jürgen Klopp na tiskové konferenci po zápase.

 

 

K nešťastnému momentu došlo ve 26. minutě finálového klání. Salah měl zaháknutou ruku pod ramenem Sergia Ramose. Oba pak šli k zemi, jenže pro egyptského snajpra to dopadlo tak, jak to dopadlo.

 

 

Egyptská reprezentace má tak velké obavy o svého tahouna. Je totiž dost pravděpodobné, že Salah nebude moci hrát na mistrovství světa, které začíná v polovině června. Egypt se na svého „krále“ spoléhá a ví, že on by byl základním stavebním kamenem a možná i jedinou šancí, jak postoupit ze skupiny, ve které má Egypt domácí Rusko, Uruguay a Saúdskou Arábii.

 

Anketa

Šlo o nedovolený zákrok Ramose?

Hlasovalo 740 lidí.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   PSV Eindhoven - Sporting CP

   10:45

   Běhej Lesy – Jizerská

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Mystic Sk8 Cup

   11:30

   Kart Grand Prix Le Mans

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:40

   Eintracht Frankfurt - Arsenal FC

   10:40

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   11:10

   Tour de Mont Blanc

   11:35

   Tankwa Trek

   12:05

   UFC Main Event (8)

   13:00

   Manchester United - FC Astana

Celý Program