velké problémy

Stramacconiho zatkli v Íránu. Nepovolili mu odletět domů do Itálie!

Andrea Stramaccioni v novém působišti
Zdroj: Instagram
Andrea Stramaccioni v novém působišti
Téma:

Trenér Andrea Stramaccioni přitahuje problémy. V nové sezoně sezóně se svým týmem Esteghlal ještě v lize nedokázal zvítězit a nyní italská média informují o jeho zatčení na letišti v Teheránu. Ital totiž neměl platná víza!

Jak píše italská mutace webu Sky, Stramaccioniho zadržela policie při odletu z Teheránu. Známý trenér se chtěl vrátit do své vlasti na několik dnů, když v Íránu probíhá reprezentační přestávka. Jenže narazil. Podle Teheránské policie měl jen turistické vízum, které mu vypršelo.


Stramaccioni, který Teheránu načal třetí měsíc pobytu, se chtěl na pár dnů vrátit do Itálie, jenže nesrovnalosti odhalilo daňové identifikační číslo Íránské islámské republiky. Překvapený trenér měl okamžitě kontaktovat italské velvyslanectví v Íránu, které přestupek řeší.


Stramaccioni a jeho tři spolupracovníci měli za to, že klub se postará o změnu turistického víza na pracovní. K tomu však nedošlo. Proto byli v Íránu 12 dnů přes limit a jejich angažmá v Esteghlalu je považováno za trestný čin.

Nejsou to první problémy byrokratického rázu pro Andreu Stramaccioniho v Íránu.


Už na začátku angažmá zpochybnil neúspěšné sliby manažerů, kteří mu nepřivedli slibované posily. Některé příchody ztroskotaly paradoxně také na vízech. V lize pak po domácí porážce neumožnili Italovi povolat tlumočníka a na tiskové konferenci Stramaccioni mluvil o sabotáži.

Související témata:
ram TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Minnesota North Stars - Pittsburgh Penguins První triumf Jaromíra Jágra ve Stanely Cupu (25.5.1991)

   18:05 20:15
   20:15

   Silk Way Rally

   20:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: Anaheim Ducks - Winnipeg Jets

   22:45

   NHL - TOP momenty sezony

 • Nova Sport 2

  • NBA Classic Games: Seattle SuperSonics - Houston Rockets

   19:00 21:10
   21:10

   UFC Reloaded (41)

   22:00

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   22:15

   CZECH Classic Open 2020

   22:30

   TOP Liga ČTS by MONETA

   09:00

   TOP Liga ČTS by MONETA

Celý program