Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 8. 2017
Léčba Těžké období

Strach z rakoviny: Ex hokejisty Barteka, bývalá miss je po operaci!

Martin Bartek
Zdroj: Profimedia
Martin Bartek a Mária Sándorová

Miss Slovensko 2004 Mária Sándorová zažívá nejtěžší životní období. Poté, co se tento rok rozvedla z bývalým hokejistou Martinem Bartekem, podstoupila těžkou operaci. Lékaři se obávali onkologického onemocnění. Nálezy byly naštěstí nezhoubné a dvojnásobná maminka teď věří, že se nic v budoucnu nevrátí.

Tento rok zažívala Sándorová stres, když řešila rozvod se svým manželem. Tím byl Martin Bartek, hokejový reprezentant Slovenska, který hrál ještě v sezoně 2015/2016 českou extraligu za Karlovy Vary, před tím působil v Liberci či Pardubicích, se kterými vyhrál v roce 2012 mistrovský titul.

 

 

Dnes už bývalí manželé spolu mají dvě děti - dceru Mariah (10) a syna Maxima (7). Jejich maminka však řešila další těžkou životní překážku. Ta souvisela s jejím zdravím. "Mária se loni necítila dobře a vyhledala lékaře. Našel jí nález na ženských orgánech a nařídil operaci," uvedl pro Nový Čas člověk z blízkého okolí Sándorové.

 

Mária Sándorová
Zdroj: Profimedia Mária Sándorová

 

 Miss Slovensko 2014 informaci zmíněnému deníku potvrdila. "Ano, je to pravda. V dubnu jsem podstoupila vážnou operaci a nálezy musely jít na rozbor," uvedla Sándorová. Ta měla v tom neštěstí i velké štěstí. "Nepotvrdilo se onkologické onemocnění. Testy vyšly negativně, takže pro mě je směrodatné toto zjištění," těšilo slovenskou krásku. Ta teď věří, že už se nic z toho nevrátí.

 

Mária Sándorová žije v České republice. Příležitostně se věnuje modelingu a také je manažerkou hotelu a dvou restaurací v Liberci.

lju TN.cz