fotbal Smutné zprávy

Strach o legendárního Casillase! Na tréninku dostal infarkt

Iker Casillas
Zdroj: Profimedia
Téma:

Legendární brankář Iker Casillas byl dnes přímo z tréninku převezen kvůli infarktu do nemocnice. "Casillas je v pořádku a stabilizovaný. Jeho srdeční problém je vyřešen," uvedlo Porto na klubovém webu.

Stav bývalého brankáře španělské reprezentace by měl být podle posledních zpráv stabilizovaný a mistr světa z roku 2010 je mimo ohrožení života. Podle portugalských médií bude ale muset v blízké době podstoupit operaci.
 

 Iker Casillas je především legendou Realu Madrid, ve kterém strávil 16 let a vyhrál s ním pětkrát španělskou ligu a třikrát Ligu mistrů. A madridský celek okamžitě poslal svému bývalému kapitánovi vzkaz.

 

„Real Madrid chce vyslovit veškerou svou podporu milovanému kapitánovi Ikeru Casillasovi. Během své profesionální kariéry nás naučil překonávat ty nejtěžší překážky a výzvy, čímž pomohl k růstu slávy našeho klubu. Naučil nás, že vzdávat se nezapadá do filozofie života a mnohokrát dokázal, že čím těžší výzva před ním je, tím je silnější a o to více chce dosáhnout vítězství. Věříme, že svého věčného kapitána co nejdříve uvidíme zase na hřišti,“ vzkázal klub přes své webové stránky.
 

Z Realu přestoupil v roce 2015 do Porta, kde nedávno podepsal smlouvu na další rok. "Jsem přesvědčen, že to není poslední smlouva s námi," vyjádřil se k podpisu v březnu šéf klubu Jorge Pinto da Costa.


V Portugalsku chybí do konce sezony tři zápasy a Porto ztrácí na první Benfiku dva body. 

 

hp TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • BOX: Mike Tyson vs. Roy Jones Junior

   21:05 23:30
   23:30

   Večerní sportovní noviny

   23:35

   Fotbal: Olympique Lyon - Stade Reims

   01:20

   Element (427)

   01:30

   Fotbal: Columbus Crew SC - Nashville SC

   09:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Paris Saint - Germain - Girondins Bordeaux

   20:40 22:25
   22:25

   Lukáš Pešek Riding School - Nová generace

   22:35

   UFC Main Event (9)

   23:30

   UFC Fight Night: Smith vs. Clark

   01:30

   UFC Main Event (6)

   02:20

   Florbal: Oilers - TPS

Celý program