Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 13. 2. 2019
Skrytý význam Překvapivý dárek

Šťastný návrat Vonnové, od hvězdy NHL dostala dvě kozy

Lindsey Vonnová a P.K. Subban
Zdroj: Profimedia

Americká kráska Lindsey Vonnová má za sebou poslední lyžařský závod v kariéře a nadchla v něm celý sportovní svět. Ve sjezdu získala bronz a loučení si nemohla přát hezčí a dojemnější. A za skvělý výkon jí doma ocenil i její přítel P. K. Subban, který jí dal netradiční dárek.

Doma má čtyři velké glóby za absolutní vítězství ve Světovém poháru a hned 16 malých za ovládnutí jednotlivých disciplín. K tomu má zlato a bronz z olympijských her a osm cenných kovů z mistrovství světa. Ten poslední přidala v Aare ve svém úplně posledním závodě v kariéře. Tak skončila éra sněhové královny.

 

15

GALERIE: Lindsey Vonnová

Zdroj: facebook

Lindsey Vonnová

Hodnocení:

Americká kráska byla miláčkem fanoušků, kteří si její výkony na mistrovství světa užívali a aplaudovali i po nepodařeném super-G, ve kterém ošklivě upadla. Ocenili každou maličkost.


A ocenění se dočkala i po příjezdu domů od svého přítele a hvězdy NHL P. K. Subbana. Ten jí ke konci kariéry připravil doma pořádné překvapení. Hned jak čtyřiatřicetiletá lyžařka otevřela dveře, koukala na ní koza, která ležela na stole.


Jednalo se o dort na oslavu jejího posledního úspěchu a odchodu do sportovního důchodu. V posteli na ní dokonce čekala koza druhá. Plyšový mazlíček ale nenaznačuje, že by měla Vonnová s kozou něco společného, obránce Nashvillu spíše narážel na skrytý význam slovíčka goat.


Právě tak se anglicky řekne koza. A kromě označení hospodářského zvířete je to i zkratka pro „Greatest Of All Time“. Tedy nejlepší všech dob.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   SSC Neapol - Arsenal FC

   13:00

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   10:45

   Magazín NBA Action (29)

   11:15

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   13:00

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   15:00

   UFC Now (12)

   15:45

   Czech rally 2019 (1)

Celý Program