Rozhovor

Reyes to mohl otočit, přiznává Procházka. Po výhře chce na Havaj

Otava redakční fotka
Marek Otava
3.5. 2021 21:40
Téma:
UFC

Unavený, ale spokojený byl Jiří Procházka po svém příletu z Las Vegas do Prahy. Nicméně stále vidí 28letý zápasník prostor pro své osobní zlepšení, které by mohlo zanést i za jeho vysněným titulem. Ostatně o tom se rozpovídal i v rozhovoru pro Nova Sport.

"Nechci si to připouštět, stále vnitřně cítím, že to není ono. Jsem za to samozřejmě rád, ale furt mám v hlavě ten posun a nevyužitý potenciál, který se dá ještě využít lépe," hovořil Procházka o svých pocitech po výhře nad trojkou polotěžké váhy Dominickem Reyesem.

 

Podle slov českého zápasníka byl zápas zbytečně krvavý a dal se ukončit už mnohem dříve, navíc Procházka zmínil i situace, kdy mohl naopak prohrát.
 "Když si to vezmu zpětně, tak tam bylo několik momentů, kdy to mohl Dominick (Reyes) lusknutím prstu otočit, a přitom jsem ten zápas měl skoro v hrsti. To se nesmí stávat," podotkl rodák z Hostěradic.


Jak se Jiří Procházka cítí po vítězném zápase:


 

Sám český samuraj zmínil i svůj chvat loktem, kterým svého soupeře bravurně ukončil. Podle něho nešlo o nacvičený úder.

 


"Koukal jsem na video a ze sparingu a tam jsem to zrovna udělal. Říkal jsem si, že se nesmím k soupeři otáčet zády, a když už se to stane, tak aspoň využít ten loket. A v té situaci při zápase, kdy jsem promáchl, mi to zrovna vyšlo," dodal Procházka, který už po očku může doufat v titulovou šanci.


"Uvidíme, jak budou vypadat následující jednání. Hlavně jsem zvědavý na vítěze Blachowicz – Teixeira," zmínil český fighter titulový zápas, který má proběhnout 4. září.

 

V meziobdobí si chce Procházka odpočinou a plánuje také dovolenou. "Rád bych odjel k moři, klidně i jen sám vycestovat,“uzavřel český zápasník s tím, že jeho vysněné lokality jsou Machu Picchu nebo Havaj. 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Tipsport Premier League 2021

   13:05 15:35
   15:35

   Bellator 258: Archuleta vs. Pettis

   18:35

   Kolo pro život - Dobřichovice

   18:45

   NHL News

   19:00

   Odpolední sportovní noviny

   19:05

   Český motorsport 2021 (2)

 • Nova Sport 2

  • World Cup of Pool 2021

   13:00 17:00
   17:00

   Házená: HBW Balingen - Weilstetten - GWD Minden

   18:30

   World Cup of Pool 2021

   22:30

   NBA Triple (8)

   22:40

   NBA: Los Angeles Lakers - New York Knicks

   00:40

   Ligue 1 Highlights (36)

Celý program