Znovu v kleci?

Štáfek ukázal fotku z tréninku! Přípravuje se na další zápas?

Jakub Štáfek na Oktagon 15
Zdroj: Profimedia
Jakub Štáfek na Oktagon 15
Téma:
MMA

Herec, scénárista, režisér Jakub Štáfek je muž mnoha talentů. Už dvakrát se postavil do profesionálního zápasu v bojových sportech. Zvládl vyhrát v ringu i v kleci. Po MMA premiéře bylo otázkou, jestli hodlá v dobře rozjeté kariéře pokračovat. Vypadá to, že ano.

Jakub v prosinci 2018 zvládl svůj boxerský debut v Lucerně. O rok později přidal vítězství i v profesionálním MMA, když na Oktagonu 15 parádním KO. ukončil Petra Benka. Po vítezství a vyvrcholení Projektu X se vydal na dovolenou do Afriky, kde si užíval zasloužený odpočinek. Teď ukázal, že rozhodně nelení a dál trénuje.
 

MMA zápasník Patrik Kincl přidal potréninkovou fotku s Kubou, který ho navštívil v hradeckém Pepek Gymu. „Tradiční foto, po tradičním tréninku, po natáčení tradičního podcastu,“ napsal Kincl ke společnému snímku na svých sociálních sítích. Prozradil tím, že se fanoušci mohou těšit na Jakuba v jeho show Fight and Talk.


 

Tréninková fotka je důkazem pro Kubovi dřívější slova. „Nejsem žádný zápasník. Ale já určitě v bojových sportech budu pokračovat dál. Dalo mi to disciplínu, kterou jsem potřeboval a je to bezvadné,“ řekl hned v kleci po vyhraném zápase.

Zajímavému zápasu by se Štáfek zřejmě nebránil, ale zatím není na stole žádná nabídka. I tak ukazuje, že to s MMA myslí vážně a bojový sport se stal součástí jeho života. Svým výkonem dokázal, že je atlet a v kleci se rozhodně neztratil. Třeba fanoušky Oktagonu potěší dalším představením.


 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

DC TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Tampa Bay Lightning - Dallas Stars

   01:05 03:45
   03:45

   Jan Rutta - vítěz Stanley Cupu 2020

   04:05

   NHL: Vegas Golden Knights - St. Louis Blues

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Tampa Bay Lightning - Dallas Stars

   11:00

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Bellator 258: Archuleta vs. Pettis

   00:00 06:00
   09:00

   Premier League Darts 2021

   11:30

   Sportovní originály - 180 s Chrisem Dobeym

   12:00

   Magazín NBA Action (20)

   12:25

   Ligue 1 Preview (36)

   12:55

   Fotbal: FC Nantes - Girondins Bordeaux

Celý program