chystá se návrat?

St-Pierre provokuje UFC. Khabib se mnou chce bojovat, prohlásil

George St-Pierre
Zdroj: Profimedia

Georges St. Pierre se v UFC objevil naposledy před rokem a půl a za posledních pět let vybojoval jen jediný zápas. Přesto o sobě zase dává vědět. A nahlas mluví o tom, že by rád potkal v kleci Khabiba Nurmagomedova.

Ptali se ho, proč přestal být v UFC aktivní. Vždyť poslední zápas, který svedl, zvládl s bravurou, na submisi v roce 2017 porazil Michaela Bispinga.

"Spousta bojovníků na sebe váže pozornost tím, jak odcházejí do důchodu, aby se zase vrátili. Já takový nejsem. Chtěl jsem bojovat s Khabibem, on chtěl bojovat se mnou, ale UFC nám řekla, že má jiné plány. Takže k zápasu nedošlo. To je důvod, proč jsem skončil," vyprávěl Georges Saint-Pierre pro web MMA fighting.


Boj s Khabibem si ale prý stále představit dokáže. "Pokud bych si mohl vybrat, koho chci, vyberu právě jeho. Pak zvolím nejjednodušší možný boj a uteču s 50 miliony dolarů," vtipkoval St-Pierre.


K ruskému fighterovi má ale logicky respekt. „Khabib je ten muž, který je v kursu. Pro mě je nejlepším bojovníkem na světě. Je neporažený a nemá skoro žádnou slabinu. Nikomu se zatím nepovedlo zjistit, jak na něj. Takže tahle hádanka je pro mě opravdu zajímavá,“ naznačuje Georges Saint-Pierre touhu ještě jednou se vrátit do arény.


"Myslím, že existují různé oblasti boje, že jsem lepší než on. Je lepší u plotu, ale já jsem lepší v otevřeném boji,“ myslí si Kanaďan.


Jenže prý to není na pořadu dne a k bitvě mezi Khabibem a St-Pierrem nedojde. Víc užitku by prý měl z bitvy GSP sám, než organizace. "Možná nechtějí, abych ho porazil. Protože když bych pak ukončil kariéru, tak zničím vše, co do toho Dana White investoval," říká St-Pierre.


Georges St-Pierre vybojoval v 28 zápasů v MMA a pyšní se bilancí 26 vítězství a 2 proher. Obě ale dokázal Mattu Hughesovi a Mattu Serrovi vrátit.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 02:00 05:30

   Hokej: NHL All - Star Game 2020

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FK Mladá Boleslav - FC DAC Dunajská StredaZáznam semifinálového utkání fotbalového Tipsport Malta Cupu

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Hokej: NHL All - Star Game 2020

   13:05

   Fotbal: FC Zbrojovka Brno - FC Baník Ostrava

 • Nova Sport 2

  • 23:55 05:00

   UFC Fight Night: Blaydes vs. Dos Santos

   09:00

   Fotbal: AS Monaco - Racing Strasbourg

   10:45

   Marek Hyka – Hlavou dolů (2)

   11:00

   NBA: Utah Jazz - Dallas Mavericks

   13:00

   Winter Games - Freeski & Snowboard

   13:30

   World Rookie Tour - Part 2

Celý Program