Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 15.5. 2018 17:59
Fotbal Ivánku, kamaráde?

Rozhodčí nařídil divnou penaltu. Pak policie vydala zatykač! VIDEO

Sudí Obradovič
Zdroj: YouTube.com
Sudí Obradovič

Sudí Srdjan Obradovič převedl v zápase nejvyšší srbské ligy skandální výkon. Domácímu Spartaku Subotica napomohl odpískáním dvou penalt k vítězství. Policejní orgány nezahálely a Obradoviče obvinily z trestného činu!

Nedělní utkání srbské Super Ligy mezi Spartakem Subotica a Radnički Niš bylo soubojem přímých konkurentů o evropské poháry. Oběma celkům šlo opravdu o hodně.

 

A podle obrazu hry to vypadalo, že si domácí k zisku třech bodů napomohli pověstnými nekalými praktikami… 

 

Hlavní hvězdou utkání se totiž stal rozhodčí Srdjan Obradovič. Nejdříve stihl během jedné minuty ukázat dvě žluté karty (a následně pochopitelně i červenou) hostujícímu Milanu Pavkovovi. Když ani to domácím nepomohlo ke vstřelení branky, nenechal nic náhodě a domácím "přihrál" dvě penalty.

 

 

Pozdvižení vyvolalo především odpískání druhé penalty v 78. minutě utkání. Obránci klubu Radnički prošel míč po nepovedeném centru zcela jednoznačně mezi nohama, ale rozhodčí, i k velkému překvapení hráčů Spartaku, odpískal pokutový kop. Hráčům pak gestikuloval, že za údajnou ruku.

 

Jeho výkon srbská policie ocenila zneužitím pravomocí pro domácí klub a v nejbližších hodinách se ho chystá zatknout a vyslechnout.

TN.cz