Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 29.11. 2015 13:28
video + galerie slavnostní večer

Sportovní krása na Slavících: Plíšková zaujala odvážnými šaty!

Zdroj: TV Nova

Jsou to teprve dva týdny, co české tenistky zdolaly ve finále Fed Cupu Rusky a potřetí v řadě týmovou soutěž ovládly. Holky však už stihly zregenerovat na dovolené a včera se představily v podobě, v jaké je příliš neznáme. Barbora Strýcová a Karolína Plíšková vyměnily propocená trička za společenské šaty. A především volba z garderoby mladší z tenistek velmi zaujala.

Vrcholem udílení Českých slavíků za rok 2015 byla především přítomnost Karla Gotta, který si navzdory vážné nemoci přišel osobně převzít jubilejní čtyřicátou trofej a triumfoval nejen v kategorii zpěváků, ale stal se i absolutním vítězem ankety. a získal i platinového slavíka. I sportovní fanoušek si ale při slavnostním večeru přišel na své.

 

Do Státní opery totiž byla pozvaná i řada těch, které obvykle vídáme na sportovištích. Dorazila například snowboardistka Ester Ledecká, která coby dcera zpěváka Janka Ledeckého má k hudbě blízko.

 

15

GALERIE: Sportovní krása na Slavících

Zdroj: Profimedia

Sportovní krása na udílení Českých slavíků - 3

Hodnocení:

 

Dorazily i české tenistky Barbora Strýcová a Karolína Plíšková. Ty před dvěma týdny zařídily ve Fed Cupu finálové vítězství nad Ruskami. Po zasloužené dovolené, kterou Plíšková trávila spolu se sestrou Kristýnou v Dubaji, se už ale spolu s Bárou převlékly do společenských šatů a přišly na slavnostní vyhlášení hudebních cen, aby předali stříbrného Slavíka druhému nejlepšímu zpěvákovi.

 

 

Více než odměňování Tomáše Kluse, který na vyhlášení nedorazil a cenu za něj převzal moderátor večera Libor Bouček, však zaujal outfit tenistek, především pak Karolíny Plíškové. Jedenáctá nejlepší tenistka světa vybrala ze svého šatníku tmavé šaty, které na první pohled zaujaly velmi odvážným výstřihem a které doplnila slušivou korunkou. Barbora Strýcová pak pohlednou dvojici doplnila v zelených šatech.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Karel Gott měl v očích slzy: Myslel jsem, že mi zbývá jen zlatý bažant!

Plíšková na dovolené v Dubaji: Víme, s kým se prochází po pláži!

 

TN.cz