SOUTĚŽ! Hrajte o 32 skipassů v hodnotě přes 18 tisíc do skiareálu Rokytnice nad Jizerou

soutěž, skipass, rokytnice
Zdroj: Oficiální zdroj

Zúčastněte se naší soutěže s vyhrajte skipassy do skiareálu Rokytnice nad Jizerou! Ve hře je celkem 32 skipassů a stačí jediné. Odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstíčka.

Soutěž pro vás připravil náš server TN.cz ve spolupráci se Spartakem Rokytnice a vy můžete vyhrát skipassy v celkové hodnotě 18.880 kč. Každý výherce získá dva skipassy a jelikož je ve hře 32 skipassů, bude mít naše soutěž 16 výherců.
 

O CO PŮJDE?
Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 27.února 2012 na internetových stránkách www.tn.cz.


SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:
Jaká řeka protéká Rokytnicí nad Jizerou?
 

Svoji odpověď zašlete nejpozději do 4. března 2012 včetně na e-mailovou adresu soutez@tn.cz. Do předmětu zprávy uveďte heslo „Skipassy“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uveďte svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, email a telefonní kontakt.
 

Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že jejich jméno, příjmení a místo bydliště budou v případě výhry zveřejněny na internetových stránkách www.tn.cz.
 

KOMPLETNÍ HERNÍ ŘÁD SOUTĚŽE NALEZNETE ZDE.
 

Představení skiareálu Spartak Rokytnice nad Jizerou
 

Rokytnice nad Jizerou se nachází mezi známými středisky cestovního ruchu západních Krkonoš, Harrachovem a Špindlerovým Mlýnem. Po povětšinu času byla spíše průmyslovým městečkem, ale díky rozlehlým svahům Lysé hory a Studenova se stala známou především jako moderní lyžařské středisko. V posledních letech se však stává místem pro celoroční dovolenou. Heslo „ v zimě na lyže, v létě na kolo“ je vypovídající. Lyžaři si tu přijdou na své.

V Rokytnici nad Jizerou působí několik provozovatelů lyžařských vleků, z nichž největší je Spartak Rokytnice, který provozuje střediska Skiareál Horní Domky na Lysé hoře a Skiareál Studenov, který je v blízkosti centra města. Tyto dvě střediska nabízejí dvě čtyřsedačkové lanové dráhy a 10 tyčových vleků. Celková přepravní kapacita je 9 965 osob za hodinu. Zalyžujete si na sjezdovkách všech náročností v celkové délce 18 km.

V celém rokytnickém skiregionu je potom přepravní kapacita necelých 16 tisíc osob za hodinu a délka všech sjezdovek přes 22 km. Většina sjezdovek v Rokytnici je vybavena technickým zasněžováním a denní kvalitní úpravou sjezdovek.

V Horních Domkách navíc naleznou vyznavači adrenalinových sportů dobře vybavený snowpark, který je denně upravován. Pro nejmenší tu je dětský park s pojízdným pásem a lyžařskou školou. Skiareál Horní Domky a jeho červená FIS sjezdovka byly v anketě na portálu iDnes oceněny jako nejoblíbenější areál a nejoblíbenější sjezdovka. Není divu, vždyť vás tu lanovka vyveze na nejvyšší místo pro lyžování v Čechách a dolů sjedete po nejdelší sjezdovce v ČR.

Co se týče občanské vybavenosti, jsou skiareály v Rokytnici velmi dobře vybaveny. Na dosah jsou půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení, skiservisy, restaurace, rychlá občerstvení, úschovna a v neposlední řadě sociální zařízení na úrovni. Kvalitní ubytování není v Rokytnici žádný problém. Navíc u ubytovatelů, kteří jsou členy Sdružení pro cestovní ruch, můžete získat 15% slevu na vícedenní skipas.

V létě můžete pobyt v malebném horském městečku prožít buď pasivně, nebo aktivně. Turistika a cyklistika se tu přímo nabízí a pohled na panorama Lysé hory a Kotle stojí opravdu za to. Prohlídku po okolí města lze absolvovat po naučné stezce, na které se dozvíte něco o historii městečka a uvidíte několik zajímavostí. Výlet po „krakonošově“ jistě zanechá v každém turistovi pěknou vzpomínku.

Pomocníkem k překonání toho největšího horského stoupání a převýšení je jistě lanová dráha Horní Domky, vedoucí z parkoviště do Horních Domků, k chatě Lovčenka. Ta přiblíží turisty a cyklisty k hlavním turistickým trasám a cyklostezkám západních Krkonoš. Lanovka též slouží jako dopravní zařízení pro bikepark vedoucí přímo pod lany. Vyznavači adrenalinových sportů mohou mimo freeridových kol zkusit také travní lyžování, koloběžky nebo lanové centrum. Více informací na: www.skiareal-rokytnice.cz

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • UFC Fight Night: Covington vs. Woodley

   13:05 15:00
   15:00

   MotoE World Cup - Emilia - Romagna

   15:30

   MotoE World Cup - Emilia - Romagna

   16:00

   ALTEPRO Trophy by EXTEC 2020

   17:00

   Fotbal: Olympique Marseille - Lille OSC

   18:40

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • NBA: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers

   13:00 15:00
   15:00

   Ragby: Bath Rugby - Gloucester Rugby

   16:45

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   17:00

   MČR v Gran Turismo Sport (4)

   17:10

   Czech PGA Ropice Golf Trophy

   18:10

   Ötztal Cycle Marathon - 40 year anniversary

Celý program