Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

popsala dramatické chvíle

Nezničitelná Lindsey už zase trénuje! A její sestra pilně bloguje

Lindsey Vonnová
Zdroj: isifa.com

Americká lyžařská hvězda Lindsey Vonnová (28) a její sestra Laura Kildowová (22) jsou nerozdělitelnou dvojkou. Laura píše blog, v němž se s fanoušky dělí o podrobnosti ze života své slavné ségry, a Lindsey? Ta už po těžké operaci kolena zase trénuje. „To je prostě Lindsey,“ konstatovala Laura.

Mladší ze sester Kildowových doprovází svou sestru po všech štacích Světového poháru a byla s ní i v hořkých chvílích na mistrovství světa ve Schladmingu. Tam si prožila hororové drama, když Lindsey havarovala v super-G. Jako blogerka teď popsala všechno od zranění až po rehabilitaci, kterou její sestra nyní v USA podstupuje.

 

Lindsey Vonnová po operaci trénuje
Zdroj: facebook.com

 

Laura přesně popsala osudný den. V 14.17 dostala od Lindsey zprávu: „Ok, vypadá to, že pojedeme. Vezmi můj batoh a jdi do cíle.“ Laura jí na to odpověděla: „Nasaď svůj poker face.“ To udělám, zněla odpověď.

 

 

O necelou hodinu později Lindsey v dlouho odkládaném závodě brutálně upadla. „Její křik byl strašlivý. Byla jsem v šoku, nevěděla jsem, co mám dělat. Poslala jsem jí zoufalou sms. Buď v pořádku, prosím,“ popsala Laura Kildowová.

 

V nemocnici pak odháněla paparazzi, kteří se snažili její zraněnou sestru vyfotit přes okno. „Když jsem Lindsey viděla, nemohla jsem zastavit slzy. Dlouho jsem ji objímala. Ona taky brečela, byla vyděšená. Plakala bolestí, kvůli tomu, že přišla o sezonu, ale pak taky štěstím, že to neznamená konec kariéry.“

 

 

Po návratu do USA a operaci ve Vailu už je prý „tvrďačka“ Lindsey zase v pořádku. „Trvalo jen jeden den, než ji bylo znovu vidět ve fitness centru. Ona prostě nedokáže být dlouho v klidu. To je Lindsey,“ napsala Laura.

 

Americká lyžařská kráska si ve Schladmingu přetrhla křížový a vnitřní kolenní vaz, už ale ohlásila návrat na listopad do kanadského Lake Louise. Pak hodlá v Soči obhajovat olympijské zlato.

 

 

ija TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 18:25 20:25

   Basketbal: Hapoel Jeruzalém - AEK

   20:25

   Maxi Tip Poker Tour (22)

   20:50

   Element (399)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   UFC Fight Night: Reyes vs. Weidman

   23:00

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 18:25 20:25

   Basketbal: Turk Telekom - Dinamo Sassari

   20:25

   Basketbal: Baxi Manresa - Lietkabelis

   22:25

   NBA: Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers

   00:20

   Ligue 1 Highlights (10)

   01:15

   Fotbal: New York City FC - Toronto FC

   03:15

   Nova Cup 2019 - Mikulov

Celý Program