GALERIE dojemný příběh

Další bitva slavného lyžaře! Bode Miller bojuje o malého synka

Bode Miller se synem
Zdroj: isifa.com

Americká sjezdařská hvězda Bode Miller (36) svádí tuhou soudní bitvu o svého devítiměsíčního synka, s jehož matkou Sarou McKennovou (27) prožil kratičký románek. Před dvěma měsíci svěřil kalifornský soud chlapečka do péče otce, v těchto dnech toto rozhodnutí zrušil odvolací soud v New Yorku. Miller musel synka vráti jeho matce, minimálně do 9. prosince, kdy soudní pře pokračuje.

Chudák chlapeček musí být dost zmatený, když si ho neustále předávají rodiče, kteří se ani nedokážou dohodnout na jménu pro něj. McKennová ho pojmenovala Samuel Bode Miller-McKenna, Miller chce, aby se jmenoval Nathaniel.

 

GALERIE: Bode Miller a jeho syn

1
/
4
Zdroj: Twitter / Isifa
Bode Miller se synem - 1

 

V soudní síni malý Samuel - Nathaniel vrněl v náručí své matky a vískal jí vlasy, ale současně koukal přes celou místnost na novou manželku lyžařské hvězdy Morgan Beckovou Millerovou (26), která také pomáhá s jeho výchovou.

 

 

"Jsem ráda, že ho mám zpátky. Tolik mi chyběl," řekla McKennová. "Už má zub a umí lézt. To jsem ani nevěděla." Syna bude mít ovšem s jistotou u sebe jen do 9. prosince, kdy se s jeho otcem znovu potká u soudu.

 

Miller doufá, že synka bude přece jen moci vzít do Soci."Olympiáda je unikátní příležitost, to zažijete možná jednou za život. Vím, že je ještě hodně malý, ale olympiáda je přátelká. A my budeme mít tolik společných fotek a zážitků."

 

 

Před dvěma měsící musela McKennová předat chlapce otci, soud jí vyčetl, že se jako těhotná odstěhovala bez vědomí otce dítěte z Kalifornie do New Yorku, kde začala studovat. Toto rozhodnutí však vyvolalo bouřlivé protesty feministek.

 

Pětinásobný olympijský medailista a čtyřnásobný mistr světa se nedávno vrátil k závodnímu lyžování po dlouhatánské přestávce. Zranění kolena si léčil dlouhých dvacet měsíců. V říjnu loňského roku se oženil s americkou plážovou volejbalistkou Morgan Beckovou, po pár měsících přišli o nenarozené dítě.

 

 

ija TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Fotbal: Classic match Ligue 1: Olympique Lyon - Paris Saint - Germain

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Sale Sharks - Wasps

   12:50

   Běhej lesy - Slavkovský les

   13:00

   Házená: SG Flensburg - Handewitt - Frisch Auf! Göppingen

 • Nova Sport 2

  • Premier League Darts 2018

   09:00 11:00
   11:00

   Desert Dash - Ultra MTB Competition

   11:30

   Běhej lesy - Slavkovský les

   11:45

   CZECH Classic Open 2020

   12:00

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   12:15

   UFC Reloaded (39)

Celý program